Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1598253720997.png

Türkiye'nin reyting rekorları kıran ve unutulmaz işlerine imza atan Kanal D, yeni sezona da iddialı hazırlanıyor!

Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı, televizyon sektörünün önemli isimlerinden biri olan Oya Doğan'a konuştu. Kanal D'nin yeni sezon ekranını da Oya Doğan'a anlattı.

Kanal D'nin Prime-Time Kuşağında Hangi Yapımları İzleyeceğiz?

Kanalın geçtiğimiz sezon yayında olan Arka Sokaklar, Hekimoğlu ve Çok Güzel Hareketler 2 yapımları devam edecek. Yeni Hayat ve Sadakatsiz dizilerinin yanı sıra; Şebnem Bozoklu ve Çağla Çorumlu'yu buluşturan bir sit-com dizisi ile henüz masa başı projesi olan Uzak Doğu uyarlaması bir iş hazırlanıyor. Murat Saygı, Prime-Time kuşağı için şu açıklamaları yaptı:
Kanal D eylül sezonuna nasıl hazırlandı?

Hekimoğlu, Arka Sokaklar, Çok Güzel Hareketler 2 devam ediyor. Yeni Hayat diye yeni bir iş gireceğiz. Aslında mart ayında gireceğimiz bir işti ama pandemi olunca beklettik ve eylül sezonuna hazırlandık. Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk başrollerinde oynuyor. Doctor Foster uyarlaması bir işimiz var. Gerçekten güzel ve parlak bir iş. Başkasında olsaydı kıskanırdım. Cansu Dere ve Caner Cindoruk oynuyor. İngiltere versiyonundan çok Kore halini uyarlıyoruz. Ben çok dizi izleyen bir adam değilim. Ama bu dizinin 6 bölümünü bir gecede izledim. Çok lezzetli. Sürpriz bir işimiz daha var. Kontratını henüz imzalamadık ama çalışıyoruz. O da bir Uzak Doğu uyarlaması. Ayrıca Tayfun Güneyer’in yazdığı, Hakan Algül’ün yöneteceği bir sit-com var. Çağlar Çorumlu ve Şebnem Bozoklu başrolleri oynayacak. Bunu da yedek işimiz olarak hazırlıyoruz. Yapım şirketi bize yurt dışı satışıyla ilgili de bir öneride bulundu. Sadece yurt dışına satacağın diziler yaparak bu iş yürümez. Çeşitlilik yaratmak lazım. O nedenle program, haber, film de lazım.

Kanal D'nin Gündüz Kuşağı Nasıl Olacak?

Kanalın gündüz kuşağı da bir hayli iddialı... Gelinim Mutfakta yeni sunucusu ile ekranlara dönecek. Hakan Ural ve Nur Tuğba Algül’le Neler Oluyor Hayatta, Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel ile 2. Sayfa ekranlarda olmaya devam edecek. Kanalın yeni transferi Zahide Yetiş de gelin-kaynana moda programıyla ekranlarda olacak. Ek olarak sürpriz bir gündüz kuşağı programının hazırlıkları da devam ediyor.
Gelelim gündüz kuşağı programlarına öyleyse… Değişiklik var mı?

Gelinim Mutfakta’nın sunucusu değişti. Sürpriz bir isim sunacak. Hakan Ural ve Nur Tuğba Algül’le Neler Oluyor Hayatta, Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel ile 2. Sayfa devam ediyor. Ayrıca Zahide Yetiş’le anlaştık. Biz gelin kaynana konseptlerini çok seviyoruz. Bu defa gelinli kaynanalı bir moda programı yapacak Zahide. Gelin Görün’le ekranda olacak. Ayrıca sürpriz bir iş hazırlıyoruz. Gördüğün gibi her şey normalmiş gibi ilerliyoruz.

Kanal D, yeni sezonda da izleyiciyi ekranlara bağlayacak...

Röportajın tamamını okumak için tıklayınız: https://www.dizidoktoru.com/roportaj/hedefim-birinci-degil-para-kazanan-kanal-olmak-h3652.html

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
9.da neler oluyor hayyata 11 de zahide yetiş...13 de gelinim mutfakta...sayfa ssat kaçya yayınlancakkı

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
  • Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: alperuz and Doğan

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
pt mı mucize doktor..kuruluış osaman..çukur ramo...hercai bir zamöanlar çukurova..genede zayıf kanal d..hercai hep arka sokakalrı geçiyor.
Yo Arka Sokaklar bu sezon birkaç bölüm veya bayağı bir bölüm geçti Hercai'yi
Sadakatsiz açısından daha da iyi geliyor dedim bir de diğer dizilerin kanalı idare edeceğini düşündüğümden.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
Yo Arka Sokaklar bu sezon birkaç bölüm veya bayağı bir bölüm geçti Hercai'yi
Sadakatsiz açısından daha da iyi geliyor dedim bir de diğer dizilerin kanalı idare edeceğini düşündüğümden.
kanal d bu sezon sonuncu olur..bir sürü tutmuş diziler var..yasak elma var foxta

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
Sonunculuk derken de fazla abartı gibi oldu Arka Sokaklar, Hekimoğlu, ÇGH2 tutmuş projeler.
murat saygının ağzından diyem 3..yada 4.olmak için yarıuşıyoruz dedi..1.olmak için değil artık..showdada guldur var..çgh de haklısın .kanal d yenidizi yapıoor tutsada tutmasada kaldırıyor.memocan gibi.