Kanal D'nin Yaz Ekranı Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,879
Puanı
1,061
thumbnail_1432974379.jpg

Kanal D bu yaz dizi ve programlarıyla yine dikkat çekecek!

Kanal D ekranlarında bu yaz Kalbim Ege'de Kaldı, Yaz'ın Öyküsü ve Güneş'in Kızları adlı üç yeni dizi başlayacak. Aynı zamanda sezon finali yapan ve yazın tekrar başlayacağı açıklanan Beş Kardeş diziside yazın Kanal D'de olacak.

Sunuculuğunu İlker Ayrık'ın üstlendiği Ben Bilmem Eşim Bilir adlı yarışma programı da yaz boyunca Kanal D'de olmaya devam edecek.

Kanal D'de aynı zamanda yaz boyunca futbol keyfi yaşanacak. ''Uluslararası Şampiyonlar Kupası'' maçları da Temmuz ayı boyunca Kanal D'de olacak.

Bu yıl gişede iyi performans sergileyen ve çok konuşulan yerli ve yabancı filmler yaz boyunca Kanal D ekranlarında olacak.

Kanal D 4 dizisi, 1 programı, futbol maçları ve tv'de ilk filmleri ile yaz boyunca dikkat çekecek!

Kalbim Ege'de Kaldı'yı kesin izlerim. :) Birde Yaz'ın Öyküsü ilgimi çekmişti o diziye de vaktim olursa bakmaya çalışırım. :)

Güneşin Kızları ve Kalbim Ege'de Kaldı'yı mutlaka izleyeceğim. Kanal D yaz sezonuna çok iddialı hazırlanıyor yine. :)

Kanal D'nin yaz ekranı çok iyi gerçekten. Güneş'in Kızları ve Yazın Öyküsü merakla bekleniyor :X

Kanal D bu yaz yine izlenecektir diye düşünüyorum. :)

3 dizisini ve tv'de ilk yayınlanacak filmleri izlerim. :)

Yaz ekranının en başarılı kanalı Kanal D olacak gibi. :A

Forum İstatistikleri

Konular
171,505
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc