Kanal D'nin Yayın Akışı Netleşti! Önce Galip Derviş, Sonra İntikam!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Kanal D'nin geçen sezon oldukça yüksek reytinglerle başlayan ancak bu sezon reytinglerinde düşüş yaşayan, yine de A/B grubunda iyi sonuçlar alan dizisi İntikam bundan böyle 21.00`de başlayacak.

Bu haftadan itibaren netleşen yayın akışıyla beraber İntikamın özeti yerine Galip Derviş`in yeni bölümü yayınlanacak.

Geçen sene PT2`de iyi oranlar alan dizi bu sene PT1`de 1 saat yayınlanacak.

İntikamın ise bu haftaki yükselişini sürdürüp sürdürmeyeceği merak konusu.

Galip Derviş Yeni Bölümüyle Perşembe 20.00'de!

İntikam Yeni Bölümüyle Perşembe 21.00'de!

awww.trendus.com_images_news_orjinal_intikam_basliyor_20122012101300.jpg
awww.yillanmis.com_wp_content_uploads_2013_04_tv4.jpg

Ekli dosyalar

• awww.trendus.com_images_news_orjinal_intikam_basliyor_20122012101300.jpg
    awww.trendus.com_images_news_orjinal_intikam_basliyor_20122012101300.jpg
    42.3 KB · Hit: 417
  • awww.yillanmis.com_wp_content_uploads_2013_04_tv4.jpg
    awww.yillanmis.com_wp_content_uploads_2013_04_tv4.jpg
    53.1 KB · Hit: 379
Son düzenleme:
İzleyebilirim aslında. 1 saat olması avantaj benim için. :)

Sacma bi karar olmus gercekten intikam ozetli yayinlansa arkasindan gd olsa daha iyiydi

İyicesine çıldırdı bence kanal d uzmanlık alanına götürmesi lazım kanal d nin sahibinin

İntikam için avantajlı olacaktır. Galip Derviş dizisi için ise özellikle AB grubunda avantajlı olacaktır. :)

Son düzenleme:
çok saçma bi karar vadi haftaya full yayınlanacak ikisini birden 4 e katlar :)

Ey Allah'ım ya Vadiden sonra Galip'i izliyorduk o da gitti @kvp
Kanal D baktı bugün İntikam iyi gitmiş böyle bir karar aldı ama hatalı karar aldı Vadi daha da katlar artık

bakalım nasıl olacak :D galip ilk hafta tanıtımsızlığın azizliğine uğradı bu hafta bol tanıtım gerekli intikam da 21.30 da başlamalı özetli olmalı

bakalım nasıl olacak :D galip ilk hafta tanıtımsızlığın azizliğine uğradı bu hafta bol tanıtım gerekli intikam da 21.30 da başlamalı özetli olmalı
Kanal D Fatih ve Kayıp'ı tanıtmaktan fırsat bulamaz. :F

Yine 5'i geçemezler Total Grubu'nda. :)

Çok mantıklı bulmadım. İntikam yükselse bile Galip'in eski oranlarını alması zor. Ayrıca böyle bir uygulama görülmüş şey mi bilmiyorum.

Çok acele etmişler Vadi haftaya normal düzenine girince düşüş kaçınılmaz olur. :D

Çok saçma bir hamle oldu. Galip 23.15`te A/B`de 6+ alırdı. İntikamın özeti Galipten daha iyi gidiyordu. Ne gerek vardı şimdi böyle bir şeye?

İntikam için iyi oldu bu, umarım daha da yükselir :)

Galip Derviş için kötü oldu bence eski saatine geri dönücek kanal d hatasından dönecektir Vadi özeteyken izlerim.

Galip Derviş'i gece izlemek daha iyi aslında. Gerçi aslında en baştan beri böyle yapacaklardı. 20.00 Galip Derviş ve hemen ardından başka bir dizi. :)