Kanal D'den Yeni Program: 'Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim'

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
60c77f92e22601098c0cc8f2

Kanal D'den yeni program!

Daha önce sunduğu 'Evim Şahane' programı ile ünlenen mimar Selim Yuhay, yine Kanal D ekranlarında yeni bir programa daha başlıyor.

İlk bölümü pazar günü 08.45'te yayınlanacak olan ve adı 'Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim' olarak belirlenen programda; sürücülerin yollardaki evi olan tırlara dokunulacak ve yepyeni bir görünüm sağlanacak.

Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim, ilk bölümyle pazar 08.45'te Kanal D'de!

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Evim Şahane programının çekimini yakından izleyen biri olarak hiç sevmem kendisini. :A Sabahın o saatinde kimse de izlemez zaten. :A

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
Bu hafta içi yayınlansa ilk zamanlarında ilgi çekebilirdi gibi.
İlgi çeker sonra güm patladı gitti :A Gündüz kuşağında Müge,Esra ve Zuhal zirvede.Onların yanına Didem ve Serap yaklaşabiliyor.Evrim Akında yaptı aynısını Star'da tutmadı.Ben sana demiştim tutmaz diye .Buda tutmaz.

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
İlgi çeker sonra güm patladı gitti :A Gündüz kuşağında Müge,Esra ve Zuhal zirvede.Onların yanına Didem ve Serap yaklaşabiliyor.Evrim Akında yaptı aynısını Star'da tutmadı.Ben sana demiştim tutmaz diye .Buda tutmaz.
Evrim Akın'ın programı da fena gözükmüyordu da tehlikeli bir saatte Star'da olması bitirdi onu. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
Evrim Akın'ın programı da fena gözükmüyordu da tehlikeli bir saatte Star'da olması bitirdi onu. :A
Bence kanalla ilgisi yok kardeşim.Show tv,Star gündüz programları tutmadı.O saate Esra Zuhal ve Didem 'in saatleriydi.Star'ın yanlış saat bitirdi.Haklıda olabilirsin Star'da olması bitirdi haklısında kardeşim

• Beğendim

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Bence kanalla ilgisi yok kardeşim.Show tv,Star gündüz programları tutmadı.O saate Esra Zuhal ve Didem 'in saatleriydi.Star'ın yanlış saat bitirdi.Haklıda olabilirsin Star'da olması bitirdi haklısında kardeşim
Onlar çok güçlü programlar ama bunun çok farklı bir formatı vardı ve sevilebilirdi de işte Star'da olmasının da etkisi oldu.

• Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
Aynı saatte yayınlanan programlarla kıyasladım, ayrıca sanırım o dekorasyon programlarının da tıpatıp aynısı değildi.
Şimdi anladım aynı saate olan programlara göre farklıydı.Ama tutmuş programların önüne geçemedi.Aynı İzleyici yani takıpçi izleyici bırakmadı.Dizilerde de öyle oluyor.

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Şimdi anladım aynı saate olan programlara göre farklıydı.Ama tutmuş programların önüne geçemedi.Aynı İzleyici yani takıpçi izleyici bırakmadı.Dizlerde de öyle oluyor.
Yeni diziler bir nebze daha ilgileri çekebiliyor da programların işi zor, karşılarında kaç yıllık aynı kitleye sahip programlar oluyor, dediğim gibi kanal ve tanıtımların ilgi çekiciliği de önemli.

• Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
Yeni diziler bir nebze daha ilgileri çekebiliyor da programların işi zor, karşılarında kaç yıllık aynı kitleye sahip programlar oluyor, dediğim gibi kanal ve tanıtımların ilgi çekiciliği de önemli.
Müge 'nin karşısında kimse duramıyor.Müge 2006'dan beri zirvede.Esra Erol 2007'den beri zirvede.Zuhal Topal'da inişli çıkışlı.Zahide Yetiş kalktı yayından.Yeni diziler ilgi çekebiliyorda sonra yayından kalkıyor.Kitle dizileri bırakmıyor.

• Beğendim