Kanal D'den Yeni Program: ''Süper Magazin''

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Kanal D'den Yeni Program: ''Süper Magazin''

indir.jpg

Ekranların ilgiyle izlenilen kanallarından birisi olan Kanal D'den bomba bir program daha!

Yaptığı magazin programlarıyla reytinglerde yüzü gülen Kanal D'den bir magazin programı daha geliyor. Bu sıralarda 'Kalbimdeki Deniz' dizisinin başrol oyuncusu Kutsi, Kanal D'de pazartesi gecesi başlayacak olan 'Süper Magazin' programının ilk bölümünü sunacak. Her hafta programı birbirinden ünlü isimler sunacak.

İlk bölümünü Kutsi'nin sunacağı ''Süper Magazin'' pazartesi 23.15'te Kanal D'de!

Orijinal formatta oku

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Özgenin programından sonra ikinci magazin programı ayrıca bölümleri farklı kişilerin sunacağı bir program olacak sanırım iyi olur:)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Haftada 7 gün magazin var zaten niye ikide bir yenisi başlıyor. Kaldı ki bunda da aynı haberler döndürülüp yayınlanacak yani ne gerek var. :A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
İsmi görünce aklıma Fox'taki Süper Kulüp geldi. :A Bana çok korkunç geliyordu o program anlatımı, haberleştirmesi falan. :F

Ve şu efsane olay. :F

@xemrexxx @dizi kolik @Çiğdem- @Yiğitt @Forumdash @XanTier @Billy Kane @Harunnn60 @yatutarsa
Aslında Bizden Kaçmaz vardı Süper Kulüp'ten önce de. :X Onu yayından kaldırmışlardı. :T: Hoş ondan önce de bir tane program vardı ama ismini ve hangi kanalda ekrana geldiğini hatırlayamadım. Ben bu tip bir magazin programını çok özledim şahsen çünkü bunları izlerken baya eğleniyordum. :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Aslında Bizden Kaçmaz vardı Süper Kulüp'ten önce de. :X Onu yayından kaldırmışlardı. :T: Hoş ondan önce de bir tane program vardı ama ismini ve hangi kanalda ekrana geldiğini hatırlayamadım. Ben bu tip bir magazin programını çok özledim şahsen çünkü bunları izlerken baya eğleniyordum. :F
Bu tarz magazinlerde de insan izlerken geriliyor ama. :A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Nerde o eski magazinler diyorsun yani. :X Şimdi ortalık Nihat Doğan'ın magazin yorumladığı programlara kaldı. :A
Aynen öyle. :T: Bizden Kaçmaz'ın yapımcısı da bu Nihat Doğan denen herifin programında yer alan Ömür Varol biliyor musun? Adam beyaz tv'ye kadar düştüyse yapmasın mümkünse... Zaten bu tip magazin programlarının yapımcıları evlere şenlik isimler resmen. Bizden Kaçmaz'dan önceki de Show'da ekrana geliyordu, Uçankuş programı ilk Show TV'de yayınlanmıştı şimdi hatırladım. O da bu şekilde gereksiz gerilimlerle izlettiriyordu kendisini. :F Onun da yapımcısı Can Tanrıyar'dı. :ppp:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Aynen öyle. :T: Bizden Kaçmaz'ın yapımcısı da bu Nihat Doğan denen herifin programında yer alan Ömür Varol biliyor musun? Adam beyaz tv'ye kadar düştüyse yapmasın mümkünse... Zaten bu tip magazin programlarının yapımcıları evlere şenlik isimler resmen. Bizden Kaçmaz'dan önceki de Show'da ekrana geliyordu, Uçankuş programı ilk Show TV'de yayınlanmıştı şimdi hatırladım. O da bu şekilde gereksiz gerilimlerle izlettiriyordu kendisini. :F Onun da yapımcısı Can Tanrıyar'dı. :ppp:
İlginç bir durum demek programlar o yüzden böyleydi. :F

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Ucankus yapacaklarsa guzel olur. Son zamanlar saglam magazin programi yok zaten. Röportajin ismi magazin olmus herkes soru soruyor.