Kanal D'den Yeni Günlük Dizi Geliyor: 'Kırık Hayatlar'

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1628059070912.png

Kanal D'de yeni günlük dizi!

Başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz'ın paylaştığı, kadrosunda Mine Çayıroğlu, Burcu Almeman, Atsız Karaduman, Murat Onuk, Arbnora Ademaj, Zafer Öztürk, Erdi Ünver, Hatice İrkin, Yeşim Çelebi, Sedat Berke Özkök, İbrahim Coşkun, Özlem Fidan Kamalıoğlu, Uğurhan Tekin, Mustafa Bademoğlu, Felicia Sağnak , Serdar Kamalıoğlu, Mesude Tosun Türkmen, Oğuz Edis, Ümit Ufuk Tosun, Sabriye Günüç, Bengi Ceren Uluğ ve Özlem Öztürk gibi isimlerin yer aldığı dizi izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Yapımcılığını Nöbet Yapım'ın, yönetmenliğini Bekir Dadaş ile İlknur Uğuz Arslan’ın üstlendiği, senaryosunu Yaşar Aksu ve Nilüfer Yenidoğan Özmekik'in kaleme aldığı dizi; iki gencin aşkları için neleri göze alabileceğini, bir annenin güç için her şeyi nasıl arkada bırakabileceğini ve Kocabey malikanesinde sırların ortaya çıkması ile birlikte aileler arasında yaşanacak büyük hesaplaşmaları ekranlara taşıyacak.

Kırık Hayatlar, yakında Kanal D'de!

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,986
Puanı
610
Sanırım Gelinim Mutfakta ile Ece Üner ile Susma arasında yayınlayacaklar.Açıkçası pek tutacağını düşünmüyorum ama ilk bölüme bakar daha iyi anlarız.
Ben focus filmden bir atak bekliyordum. Sanırım bu sezon dizi yapmayacak. Nerde o eski focus film dizileri.

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sanırım Gelinim Mutfakta ile Ece Üner ile Susma arasında yayınlayacaklar.Açıkçası pek tutacağını düşünmüyorum ama ilk bölüme bakar daha iyi anlarız.
Ben focus filmden bir atak bekliyordum. Sanırım bu sezon dizi yapmayacak. Nerde o eski focus film dizileri.
Büyük ihtimalle öyle olacak. Çünkü o aralık dışında boş zamanları yok. Aslıda Beni Bırakma bittiği için ilgi görebilir gibi o saat diliminde.

Beni Affet, Deniz Yıldızı, Unutma Beni gibi diziler yapsalar keşke. :(

• Üzücü
Reactions: STAR

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Yapım şirketinin sanırım ilk işi, kadroda da tanıyabildiğim birisi yok. Bence tutmaz bu dizi, bence de hazır ellerindeki tüm diziler bitmişken Focus Film'den bir atak gelmeli.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yapım şirketinin sanırım ilk işi, kadroda da tanıyabildiğim birisi yok. Bence tutmaz bu dizi, bence de hazır ellerindeki tüm diziler bitmişken Focus Film'den bir atak gelmeli.
Konuyu açtıktan sonra baktım da, yapım şirketi bu sene içerisinde Kanal D için film çekmiş. Onun dışında işi yok gibi. :bilmem: Dizi bana Hıçkırık'ı hatırlattı, onun da böyle no-name kadrosu vardı ve tutmamıştı. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Konuyu açtıktan sonra baktım da, yapım şirketi bu sene içerisinde Kanal D için film çekmiş. Onun dışında işi yok gibi. :bilmem: Dizi bana Hıçkırık'ı hatırlattı, onun da böyle no-name kadrosu vardı ve tutmamıştı. :A
Kanal D neler yapıyor böyle. :A Bunun da büyük konuşuyorum şansı 0, geçtiğimiz sezonlarda no name kadroyla Focus dizi tutturamadı bunlar kim. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,325
Puanı
860
Hiç kimseyi tanımıyorum :A :A ne yönetmeni, senaristi, oyuncuları, yapım şirketini :A tutmaz bence Kanal D kötü de alsa devam ettirebilir Yaralı Kuşlar gibi :A

• İlginç
Reactions: Emre Ozansoy

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,325
Puanı
860
  • Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,050
Puanı
410
Gelinim M. 13-16
Ece üner 16-19
Ara yok ki?
Sabah Hakan Ural bittikten sonra 11’de yayınlanacaktır.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Fotodaki 5 oyuncu tanıdık.

Mine Çayıroğlu günlük dizide oynayacak demek ki

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807