Kanal D'den Yeni Dizi: Baht Zamanı

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,776
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images

Kanal D'den sürpriz yaz dizisi!

Geçtiğimiz yaz sezonunda 'Afili Aşk' dizisinin yapımcılığını üstlenen ARC Film, Kanal D için önümüzdeki yaz sezonu için yeni bir dizi daha hazırlıyor.

Adı 'Baht Zamanı' olarak duyurulan, yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli'nin oturacağı dizinin hazırlık çalışmaları devam ediyor.

Konusu ve kadrosu hakkında henüz bir detay olmayan 'Baht Zamanı' yakında Kanal D'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Bayağı ilgi görür yazın olursa. Yazın olursa Aralık'a kadar falan sürer, o kadar olur ömrü.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Daha şimdiden yaz dizisi muhabbetleri başladı mı ya zaman ne çabuk geçiyor. Bari geçen yazdan kalan son dizi de hayırlısıyla bitsin öyle çıksın haberler. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yönetmen iyi de dizinin ismini sevemedim, yaz sezonu için biraz iç karartıcı olmuş. İsim değişikliği iyi olabilir gibi geldi bana. :D

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,776
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yönetmen iyi de dizinin ismini sevemedim, yaz sezonu için biraz iç karartıcı olmuş. İsim değişikliği iyi olabilir gibi geldi bana. :D
Afili Aşk'ın ilk başta ismi Kötü Kız'dı. Bunun da değişir büyük ihtimalle. :A

Son düzenleme:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,776
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Umarım bu yaz her kanal bir iş (dizi olmasa bile format) yapar da rekabet olur. Geçen sezon sadece 3 kanal dizi hazırlamıştı.

Ben bu yazın en çok konuşulacak işinin 'Cam Tavanlar' olduğunu düşünüyorum Meriç Acemi faktöründen ama diğer dizilerde kadrosu ile bir sürpriz yapabilir belki.

Serdar Gözelekli de bir şekilde işsiz kalmıyor. :A Bizim Hikaye, Afili Aşk, Sol Yanım derken her yıl bir iş yaptı. :A