Kanal D'den Yeni Bir Dizi Daha !

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
thumbnail_1432125985.jpg

Türkiye’nin en büyük ulusal televizyonlarından olan Kanal D, Eylül ayında başlayacak olan yeni yayın dönemi için, yeni bir dizi anlaşması daha yaptı.

Dizinin yapımcılığını, Pazar akşamlarının en çok seyredilen dizilerinden olan O Hayat Benim'in yapımcısı Pastel Film üstlenecek. Kadroda yer alacak ilk isim, Doktorlar ve O Hayat Benim dizilerinde rol alan Yeşim Ceren Bozoğlu oldu.

Yeşim Ceren Bozoğlu, Nuran rolünü canlandırdığı O Hayat Benim'den yönetmen Hamdi Alkan ile kavga ettiği için ayrılmıştı.

Kanal D ne yapmaya çalışıyor anlamadım ben?

1) TMC Dizisi
2) Ay Yapım Dizisi
3) Halit'in Dizisi
4) Altan Dönmez'in Dizisi
5) D Yapım'ın Dizisi

Ve geçen sezondan kalan ve yaz dizileri? Of. :(

Yeşim Ceren Bozoğlu çok iyi bir oyuncu, kadronun geri kalanı da başarılı isimlerden oluşursa tutabilir. :)

1) TMC Dizisi
2) Ay Yapım Dizisi
3) Halit'in Dizisi
5) D Yapım'ın Dizisi

2 tane de Erler Film projesi. :)

Geçen yıldan kalan Arka Sokaklar, Güllerin Savaşı ve Poyraz Karayel var. Kurtlar Vadisi de transfer olabilir. :)

Yesimi çok seviyorum ama kanal dde olmasaydi keşke :(

Pastel Film ile Yeşim Ceren Bozoğlu'nun arası bozuk değilmiş. Bu anlaşılıyor.:)

1) TMC Dizisi
2) Ay Yapım Dizisi
3) Halit'in Dizisi
5) D Yapım'ın Dizisi

Canım benim tüm diziler tutacak diye bir kaide yok ki.
Ayrıca Kanala da hak veriyorum.Kurtlar Vadisi nasılsa transfer olur.Geriye Güllerin Savaşı,Arka Sokaklar falan kalacak.Bu diziler de kanalı tatmin etmiyor.
Şu anda en güçlü dizileri Halit Ergenç'in dizisi ve Güneşin Kızları gibi duruyor.

yeşim ceren bozoğlu çalışmazki artık pastel filmle bence daha yeni kavga ile ayrıldı her ne kadar yönetmenle kavga etsede sonucta yapımında sorumluluğu var

@sokak sanati Hamdi Alkan'ı en son geçen bölümde çocukların topunu kesen zalim piknikçi amca rolünde izlemiştik ayrılmadı ya :D

İçimden Yeşim Ceren Bozoğlu'nun O Hayat Benim'e geri döneceği geçiyor ama dur bakalım hayırlısı :)