Kanal D'den Yaza Özel Gündüz Kuşağı!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,875
Puanı
1,061
thumbnail_1434171422.jpg

Kanal D'den hafta içi her güne yaza özel gündüz kuşağı!

Ekranların sevilen kanallarından birisi olan Kanal D, gündüz kuşağına daha önce yayınlanan ve ilgiyle izlenen yapımların tekrarını koydu. Yeni gündüz kuşağı pazartesi gününden itibaren izleyici ile buluşmaya başlayacak. Akasya Durağı, Aşk-ı Memnu, Küçük Ağa, Arka Sokaklar ve Çok Güzel Hareketler Bunlar yapımlarıyla Kanal D gündüz kuşağını doldurmaya çalışacak.

İşte pazartesi gününden itibaren uygulanacak gündüz kuşağının yayın akışı;
08.00Akasya Durağı (Tekrar)
09.30Alın Yazım (Yeni Bölüm)
11.00Aşk-ı Memnu (Tekrar)
13.00 Çok Güzel Hareketler Bunlar (Tekrar)
14.15Küçük Ağa (Tekrar)
16.30Arka Sokaklar (Tekrar)

Son düzenleme:
Ne kadar yaratıcı bir kuşak. Kanal D her yaz kendini aşıyor ve bu tür sürprizlerle karşımıza çıkıyor. Özellikle Akasya Durağı, Küçük Ağa ve Arka Sokakları hiç beklemiyordum. Beni şoka uğrattı resmen Kanal D. Bu kadar da ters köşe olmaz.

Sırf gönderme yaptığı için mi Yalan Dünyayı yayınlamaktan korkuyorsun Kanal D? Merak etme kapatmazlar kanalını. Hiç olmazsa her bölüm aynı şeyler olan dizilerden daha akıllı mesajlar veriyorlar.

Her bölüm heyecan yaptıklarını sanıp, 1 polis ve 7 taksicinin olay yerine gidip, 7 taksicinin olayı çözdüğü, her sahnesinde sürekli zoom yapıp insanın başını döndüren dizileri istemiyoruz artık.

Aynı hep, yine kalite fışkırıyor. :A

Adını Feriha Koydum ve Doktorlar'ı bekliyorum. :A

@mrt-06 ulaştırma bakanlığı izin vermiyor sihirli anneme ve Yalan dünyaya
Saat 7 Yalan dünya
Saat 9 Aşkı memnu
Saat 11 Akasya durağı
Saat 13 küçük ağa
saat 15 sihirli annem
saat 17 Arka sokakkar

@Yiğitt

Kanal D bu yaz gerçekten de şaşırttı beni. Bu nasıl güzel bir kuşaktır böyle? :A

Ay gına geldi bu dizilerden artık. :D

Reyting getiriyor diye sürekli bu diziler. :T: Neyse bakarsam ÇKHB a bakarım. Geçen yaz da o vardı, kaç kere izlememe rağmen güldürüyor. :D

çok güzel gerçekten yeni nesil çocukalra akasya durağı falan izlettiriyor kanal d :F:F:F

90lı yıllarda en iyi çocukluk dönemini biz geçirdik o dönemlerde kanal d çocuklara büyük önem veriyordu herkül zeyna gibi harika diziler vardı ayrıca çocuklara özel godzilla ve bir çok harika yabancı filmler veriyordu ve çizgi film kuşağıda unutulmaz arı maya en önemlisi looney tunes izlemek büyük keyifti şimdiki çocuklar akasya durağıyla büyüyorlar:F
bizim dönemimizde kanal d çocuklar için mucize gibi birşeydi:love1:

Arka Sokaklar her zaman ki gibi iyi sonuçlar alacaktır.

Cghb bunları da yazın izliyordum yeniden olması iyi :)

çok güzel gerçekten yeni nesil çocukalra akasya durağı falan izlettiriyor kanal d :F:F:F

90lı yıllarda en iyi çocukluk dönemini biz geçirdik o dönemlerde kanal d çocuklara büyük önem veriyordu herkül zeyna gibi harika diziler vardı ayrıca çocuklara özel godzilla ve bir çok harika yabancı filmler veriyordu ve çizgi film kuşağıda unutulmaz arı maya en önemlisi looney tunes izlemek büyük keyifti şimdiki çocuklar akasya durağıyla büyüyorlar:F
bizim dönemimizde kanal d çocuklar için mucize gibi birşeydi:love1:
Kanal D ÇOCUK KLÜBÜ vardı YILDIZ ASYALI ile.. BETÜŞ lü İNCİ TÜRKAY lı DUMA DUMA DUM.. Sonra A5 AKMERKEZ de vardı..... ne günlerdi......

@pompy tam senlik kuşak hazırlamış Kanal D :D
SİHİRLİ ANNEM yok ama :( :(