Kanal D'den Yayın Akışı Değişimi!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1579946783237.png

Kanal D'den flaş yayın akışı değişimi!

Elazığ'da yaşanan deprem felaketi sebebiyle bu akşam 21.45'te yayınlanacak olan 'Çarkıfelek' programı yayın akışından çıkarıldı, programın yerine bu akşam 21.45'te 'Arka Sokaklar'ın tekrar bölümü izleyiciyle buluşacak. Pazar günü yayınlanan 'Çok Güzel Hareketler 2' programı da bu hafta yayınlanmayacak, yerine 'Hekimoğlu' dizisinin tekrarı yayınlanacak.

Diğer kanalların yayın akışında bir değişiklik yapıp yapmayacağı ise önümüzdeki saatlerde netleşecek.

Son düzenleme:

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Diğer kanallar da değiștirmeli bence böyle bir günde dizi program falan olmasın

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bu akşam hiçbir dizinin yayınlanmaması lazım dram veya komedi olması fark etmez. Umarım gerekli değişiklikler yapılır.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Komedi zaten bugün yayınlananlar Acun birazdan açıklar O ses yok diye
Show TV yapar mı? (Bilemiyorum)

• Beğendim

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Dizi yada eğlence programlarına ara verilmesi gayet olağan bir durum....Ama sabahdan akşama kadar insanlara enkaz,ölüm,yaralı haberleri yada deprem hikayeleri yüklemek yerine...Bu konuda bilinçlendiren program,belgesel ler koysalar daha faydalı olur...

• Beğendim

By_Xaxman

Banlı
Reaksiyon puanı
8
Puanı
4
Sadece bu konuda haberler yayınlansa ve deprem belgeselleri daha doğru ve yerinde olur diye düşünüyorum.

• Beğendim
Reactions: alperuz

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Diğer kanallar da değiștirmeli bence böyle bir günde dizi program falan olmasın
Bu akşam hiçbir dizinin yayınlanmaması lazım dram veya komedi olması fark etmez. Umarım gerekli değişiklikler yapılır.
Komedi zaten bugün yayınlananlar Acun birazdan açıklar O ses yok diye
Show TV yapar mı? (Bilemiyorum)
Kanallar film veya program tekrarı da yayınlasa yine memnum kalmayacaklar... O zaman da böyle filmin sırası mı falan derler...
Dramlar haricinde bir şey yayınlanmamalı. :A:A
Herkesin aklı depremdeyken bence de bir şeylerin yayınlanması doğru olmaz ama dizi yerine dizi tekrarı ve film yayınlamak da saçma. Haber ve depreme dair bir şeyler göstermeyeceklerse ha yeni bölümü yayınlamışlar ha tekrarını veya film...
Dizi yada eğlence programlarına ara verilmesi gayet olağan bir durum....Ama sabahdan akşama kadar insanlara enkaz,ölüm,yaralı haberleri yada deprem hikayeleri yüklemek yerine...Bu konuda bilinçlendiren program,belgesel ler koysalar daha faydalı olur...
Ben ne yazsam onün antisi yorum yapıyorsun. Direkr alıntıla da yüzüme söyle. :F
'Çok Güzel Hareketler 2' de yayınlanmayacak, konuya eklendi. Yerine 'Hekimoğlu' dizisinin tekrar bölümü yayınlanacak.

• Beğendim
Reactions: Hazem and Aserat

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Peki bunlar yayınlanmayınca depreme nasıl bir çözüm üretmiş oluyoruz? Evet diziler yayınlanmayınca enkaz altında kalanların hepsi kendi kendine çıkacak. Dünden beri sıkıldım bu tarz muhabbetlerden. Aşırı itici.