Kanal D Dizilerine Ciddi Uyarı

Mylasa

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
İzleyici Necdet Gür,Yüksel Aktuğ'un köşesinden şikayetini söyle dile getirdi;"Yaklaşık 5 senedir Arka Sokaklar'ı takip ediyoruz.Ama artık yapımcı firma bazı şeyleri tekrarlıyor.Örnek vermek gerekirse;baskına gidilen evler sürekli aynı,sadece içindekiler farklı.Bu sadece Arka Sokaklar için geçerli değil Kanal D'nin bütün yapımları aynı...Arka Sokaklar'da cinayet işlenen evde,Akasya Durağı sabah kahvaltısı yapıyor.Kanıt'ta izlediğimiz cinayet evi Arka Sokaklar'da uyuşturucu tacirlerinin mekanı.Bu kadar büyük izleyici kitlesine sahipken bu kadar basit ayrıntıları atlamamalarını temenni ediyorum.Zira aynı evleri görünce 'Hangi bölümde görmüştüm ben bunu?diye düşünmekten diziye konsantre olamıyorum.

Mylasa

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
Ama adam haklı bende kaç kere arka sokakların cinayet evinin akasya durağındalı osmanin evi olduğunu gördüm.

The Killing

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8
Puanı
159
Ama adam haklı bende kaç kere arka sokakların cinayet evinin akasya durağındalı osmanin evi olduğunu gördüm.
Gerekli değil çünkü; onun bunları söylemesiyle hiçbir şey değişmez. Diziler çok masraftan kaçıyor. Bir ev bile kiralamaya üşenen diziler olduğu için mi izlenirler bilmiyorum. Sadece bu onlarda yok, Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de de gördüm. Aylin annesinin yanına taksiyle gidiyor. ''Yuh!'' dedirtecek olaydı ama demedim. Koskoca holding sahibi adamın kardeşinin eşi bu durumlara düşer mi? gerçi taksi için de masraf gerekir ama gidilen taksi de mahallenin taksisi. Yani ne kadar gerçekçi, bir düşünsenize. :)

Mylasa

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
Evet adamın bunları demesiyle bişey değişmez ama bu diziler izleniyor ve masraftan kaçmaya gerektirecek durum yok.neyse biz işimize bakalım:-)

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Arka Sokaklar daki tek hata bu değil.Bir polis bütün suçlara bakar mı?Fuhuş,organize suçlar,Cinayet,Narkotik.En önemli hatalardan biri bu.Birde başka rolde oynayan kişilerin başka bir rolle karşımıza gelmesi çok büyük bir hata.Ülkede figuran mı yok.