Kanal 7 'den Yeni Dizi !

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Aklın Başına Gelsin çok yakında başlıyor. Dizinin komedi dizisi olduğu öğrenildi. :)

The Killing

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8
Puanı
159
Yandık, dini dizileri neyse hadi herkesin kendi fikri ama bunların komedisi de hiç çekilmez ki.

The Killing

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8
Puanı
159
Nedeni var mı? Senaryoya biraz göz attım. Bu dizi tutmaz. 5 gün üst üste Hz.Yusuf programları koyan bir kanalda komedi dizisi olmaz. Bari yarışma başlatsalar da reyting alsalar..

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Hz. Yusuf'u hergün yayınlamıyorlar. Sadece Cuma günleri yayınlıyorlar. Kanal 7 dini bir kanal zaten. Zaten yeterince programları var. Her hafta PT-1 ve PT-2 de Kemal Sunal veya Cüneyt Arkın filmleri yayınlıyorlar. Oraya Kemal Sunal yayınlayacaklarına gitsinler güzel bir komedi dizisi yayınlasınlar. Eğer bu kanal dizi yayınlamazsa batar zaten. :)

The Killing

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8
Puanı
159
Batmazlar. Yapımcı şirket zengin. O yüzden uğraşmıyorlar Kanal 7 ile. Senin soruna ben cevap vereyim cevaa. Kanal 7'nin ben hemen hemen hiçbir gün 6-8'in üstünde aldığını görmedim. Bu tavan reytingti. Taban ise %0,3 falan (haber bültenleri, şov programları vb.).

ibram4164

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
22
vaybe kanal7 yi dini kanal görüyormuş millet sırf dini konuların diyer kanallara göre daha çok süistimal edildiği için kanal7 dini kanal olarak görüyorsanız demekki star atv de dini kanal grubuna sokulacak yakında