Kanal D Kanıt - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,719
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kanal D'de ekrana gelen "Kanıt" dizisiyle ilgili her türlü yorum, sohbet, fragman ve özet paylaşımı bu başlık altından yapılabilir.

Kanıt Pazartesi akşamları 23.00'da Kanal D'de!

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Çok iyi bi dizi her hafta katili bulmaya çalışıyorum ama bulamıyorum :D

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Kanıt 95.Bölüm Özeti (3.12.2012)

Kimliği belirsiz bir kadın ormanda gömülü olarak bulundu. Çok geçmeden aynı bölgede bulunan ikinci bir ceset akıllara, o bilindik soruyu getirdi. İki kadının da katili aynı kişi olabilir miydi? Kısa süre sonra bulunan üçüncü bir ceset ise olayları daha da karıştırdı. Üç kadının da kaderini birbirine bağlayan neydi? Her şey bir rastlantıdan mı ibaretti? Yoksa bütün bunlar, soğukkanlı ve planlı bir seri katilin işi miydi?

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aslında iyi bir dizi ama pek izlemiyorum. Mesela bu dizinin bilgilendirme amaçlı yanlarıda var ve dizinin o yönünü çok beğeniyorum mesela. :)

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Kanıt 96.Bölüm Özeti (10.12.2012)

Karmaşık ilişkiler! Mutsuz evlilikler! Ve doğum gününde ölen bir kurban! 40. doğum gününde büyük bir parti vererek, aynı zamanda evliliklerinin 10. yıldönümünü de kutlayan Müge Öztanır, bu büyük günün son günü olacağını tahmin bile edemezdi. Doğum günü pastası kesildiği sırada kanlar içindeki cesedi, kocası tarafından bulundu. Müge'yi kim neden öldürmek istemişti? Maktül partiyi organize eden arkadaşı Altay'la neden tartışmıştı? Evin içinde büyük bir boğuşma yaşanmış olmasına rağmen, nasıl oldu da kimse bir şey duymamıştı? Olay yerindeki kırık kadehte parmak izi bulunan arkadaşı Ayla'nın olayla bir ilgisi var mıydı? Yine partiye katılan arkadaşlarından iş adamı Burak olaya karışmış olabilir miydi? Eski bir sabıkalının parmak izi evin kapısında ne arıyordu? Partiye katılanlar arasında yer alan emlakçı Kamil bir şeyler mi saklıyordu?

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Kanıt 97.Bölüm Özeti (17.12.2012)

Başarılı bir ekip! Soğukkanlı bir katil! Ve sonun başlangıcı! Kanıt'ın oyuncu kadrosuna Komiser Yaman Kara, karakteri ile bu haftadan itibaren Tolga Karel de katılıyor. Kare Mimarlık'ın genç ve başarılı mimarı Berrin Uzel, şirketin düzenlediği bir kutlama partisi sırasında öldürüldü. Boğazına sivri bir cisim saplanmış olan maktulün tırnak altlarındaki deri hücreleri kime aitti? Çöp kovasında bulunan kanlı peçeteler neyi işaret ediyordu? Kurbanın sırtındaki cam parçası nereden ve nasıl gelmişti? Bugüne kadar yüzlerce cinayeti aydınlatan Başkomiser Orhan ve Komiser Selim'in arasına kara kedi mi giriyor? Birlikte uyum içinde çalışan ikili, bir yandan karmaşık bir cinayeti çözmeye çalışırken, diğer yandan Cinayet Büro'ya yeni atanan Komiser Yaman Kara'yı da tanımak ve kabullenmek zorunda. Ayağının tozuyla olayın çözülmesine büyük katkıda bulunan Yaman Komiser'in gelişiyle ekipteki dengeler nasıl değişecek? Gizemli geçmişi ve sessiz haliyle Yaman Kara, iyi bir dost mu, yoksa her şeyin sonunu getirecek azılı bir düşman mı?

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
97.bölüm:

Moderatörün son düzenlenenleri:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Kanıt 98.Bölüm Özet

AVD Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Avedyan, sokak ortasında arabasıyla kaza yaptı. Kazada yaralandığı düşünülürken, vurulduğu anlaşıldı. Ancak yoğun bakımda olduğu için kendisini vuranları ihbar etmesi olanaksızdı. AVD Holding'in en büyük rakibi Nurettin Eser'in bu işte parmağı var mıydı? Yücel vurulduğu sırada cep telefonuyla kime ulaşmaya çalışmıştı? Yücel'in kardeşi Hakan Avedyan'ın atölyesindeki kırık çerçevelerin sırrı neydi? Hastaneye gelerek Yücel'in durumunu soran gizemli kadın kimdi? Çözülmesi zor görünen olay karşısında Başkomiser Orhan ve ekibi ne yapacak? Giderek ekibe ayak uyduran ve aniden soğuk halini bir kenara bırakan gizemli Komiser Yaman'ın amacı ne? Gerçekten Selim'le arkadaş mı olmak istiyor? Peki, Selim bu ani değişiklik karşısında ne yapacak? Gelişmeleri soğukkanlılıkla izleyen Başkomiser Orhan, duruma ne zaman müdahale edecek? 24 Aralık Pazartesi Saat 23:15

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Kanıt 99.Bölüm Özeti (09.01.2013)

AVD Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Avedyan’ın vurulmasını araştıran Başkomiser Orhan ve ekibi, Avedyanlar’ın aile avukatı Agop’un ifadesinden sonra, Yücel’in babası Marco Avedyan’ın mezarını açtırmaya karar verdi. Ancak mezar açıldığında herkes büyük bir şok yaşadı. Birkaç ay önce gömülen Marco Avedyan’ın mezarı boştu! Marco Avedyan’ın cesedi nereye kaybolmuştu? Definden hemen sonra Marco’yu ziyarete gelen genç kimdi? Mezarlıkta bulunan mavi saç tutamı neyi gösteriyordu? Delilleri takip eden ekip bu zor olayda mutlu sona ulaşabilecek mi? Ekibe ısınan komiser Yaman ve Selim arasındaki buzlar erirken, Selim, Yaman’ı kabullendi mi, yoksa yeni bir oyun peşinde mi? Ya Başkomiser Orhan? Sessizliğini ve sakinliğini korumaya devam eden tecrübeli Başkomiser, Yaman hakkında ne düşünüyor?

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Kanıt 100.Bölüm Özeti (23.01.2013)

Zor geçen bir otopsi sırasında, Yaman Komiser’le birlikte kısa bir mola veren Ece bir anda ortadan kayboldu. Yaman, Ece’nin nasıl kaçırıldığını görmediğini söyledi! Orhan ve Selim’in, Yaman hakkındaki şüpheleri giderek tırmanırken, akıllarında birçok soru vardı! Ece’nin kaçırılmasında Yaman’ın parmağı olabilir miydi? Ece’nin babası Hikmet Bey’in bir sırrı mı vardı? Elinin üzerindeki yara nasıl olmuştu? Yurt dışında yaşayan Ece’nin eski nişanlısı Demir, neden aniden Türkiye’ye dönmüştü? Yoksa Ece tehdit mi ediliyordu? Odasında bulunan mektubu kim göndermişti? Orhan ve Selim, Ece’nin gizlice bıraktığı ipuçlarını takip ederek, onu zamanında bulmayı başarabilecek mi? Selim artık öfkesine hakim olamazken, Orhan hala nasıl sukünetini koruyor? Bildiği bir şey mi var? Yoksa bambaşka planları mı?

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,898
Puanı
1,060
Denk geldikçe izliyorum. Bu geceki bölümü daha önce izlemedim galiba. Arada böyle bölümlere denk gelince çok seviniyorum. En başına denk geldim neyseki :Z

Daha önce izlediğim bölümlerde de genelde detayları unutmuş oluyorum izlerken. Zaten böyle rast gele denk gelmek daha keyifli. Araya aylar hatta yıl girmiş oluyor ve aynı heyecanla izlemiş oluyorum.
İzlediğim bir yerli diziyi tekrar tekrar izleme huyum yoktur ama Kanıt için bu geçerli değil :A