Kanıt, bu Pazartesi sezon final yapMıyor !

SaMeT

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2
Puanı
119
Kanıt, bu Pazartesi akşamı sezon finali yapacak. Anlayamadığım bir şey var. Kanal D fragmanlarda diziyi yeni bölüm olarak göstermişler. Kanıt'ın Pazartesi günkü sezon finalinden sonra Kanal D'de Ezel ve Karadağlar ile yarıştırılacak bir program kalmamış oluyor. Muhtemelen dizi tekrarıyla dolduracaklar.
Kanıt erkenden sezon finali yapıp, Kanal D'nin yaz kuşağındaki dizisi olacak. Yazın başlayan Kanıt'ın reytingleride gayet iyiydi.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İyi bir hamle gibi gözüküyor. Dizi zirvede bırakacak diyebiliriz :) Yazın yine ilk 5'te olur büyük ihtimal.

Şanslı Masa gelebilir Kanıt'ın yerine.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Pazartesi 23:00

Reyting rekorları kıran bir dizinin sezon finali! Ünlü bir oyuncu! Ve beklenmedik bir kaza!
Türkiye’nin sevgilisi Berk Sümer, “Sınırsızlar” adlı dizinin setinde, çekimler sırasında göğsünden vuruldu! Berk’in rakibi Atakan Tunca’nın olayla bir ilgisi var mıydı? Kuru sıkı kurşunlarla, gerçek kurşunları kim değiştirdi? Dizinin yönetmeni Bora İnal’ın sakladığı bir şeyler mi vardı? Yoksa Berk Sümer gerçekten de bir kazaya mı kurban gitmişti? “Kanıt”ın heyecan dolu yeni bölümünü kaçırmayın!

Sanırım yanlış anlaşılma var :) Dizinin bu haftaki konusu bir dizinin sezon finali :):)

SaMeT

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2
Puanı
119
Yorumsuz ! Bir şey diyemiyorum.
Kanal D'nin yeni taktiği zannetmiştim. İlk cümlesini okudum. Özetin kalan kısmını okumadım.
Baya bir uçtuğumu söyleyebilirim :)
FavoriForumum'a rezil oldum :)
Neyse zaten bir kaç hafta sonra belki erken sezon finali yapar. Bu konuyu ona kullanırız. :D

Eleştirmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
137
Yorumsuz ! Bir şey diyemiyorum.
Kanal D'nin yeni taktiği zannetmiştim. İlk cümlesini okudum. Özetin kalan kısmını okumadım.
Baya bir uçtuğumu söyleyebilirim :)
FavoriForumum'a rezil oldum :)
Neyse zaten bir kaç hafta sonra belki erken sezon finali yapar. Bu konuyu ona kullanırız. :D

Canlı yayında olur böyle kazalar dert etme kardeş :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
İyi bir hamle gibi gözüküyor. Dizi zirvede bırakacak diyebiliriz :) Yazın yine ilk 5'te olur büyük ihtimal.

Şanslı Masa gelebilir Kanıt'ın yerine.
kANAL D Şanslı Masa yı Çarşambaya Koyarlarsa Daha İİ oLUR gERÇEKTEN çOK gÜZEL bİR yARIŞMA iNTERNNETEN iZLEDİM GÜLMEKTEN KOPTUM

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şahsi fikrim.

Kanal D, Üsküdar'a Giderken ve Şanslı Masa'yı yaz sezonu için hazırlıyor. Bu nedenle güçlü dizilerin arkasına yerleştirmek istiyor. Öyle Bir Geçer Zaman Ki'den sonra yayınlanan filmler vb yüksek reyting alıyor :)