Show Kalpazan - Dizi Yorumları

fav10.net

fav10.net
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
308
Puanı
84
Web Sitesi
fav10.net
kalpazan.jpg

Show TV'nin yeni dizisi Kalpazan bu akşam yayın hayatına başlıyor.

Yapımcılığını O3 Medya'nın, yönetmenliğini Uğur Karaaslan'ın, senaristliğini Sema Ali Erol, Mahir Erol, Ayşenur Sıkı ve Türküler Özgül'ün üstlendiği yapımın kadrosunda Timuçin Esen, Çağlar Ertuğrul, Şükran Ovalı, Deniz Baysal, Sarp Akkaya, Osman Alkaş, Ali Seçkiner Alıcı, Deniz Hamzaoğlu, İlker Kızmaz, Sinan Arslan, Aslı İçözü, Güler Göksun, Çağla Naz Kargı ve İlker Yağız Selçuk yer alıyor.

Darphane'de memur olarak çalışan Adem'in sahte para basmaya başlamasıyla gelişen olayları konu alan dizi, yeni bölümleriyle her Pazartesi 20.00'de Show TV'de!

İzledim. Deha`dan daha iyi olduğunu düşünüyorum. 4 civarı reytinglerle başlamış. Umarım yükselir. Süreyi uzun tutmak için galiba anlamız şekilde uzanan sahneler vardı. Onlar yordu sadece. Timuçin Esen, oyunculuğu, sesiyle yine dört dörtlük performans sergilemiş. Şükran, yanında sırıtmadı, ona çok şaşırdım. Gerçekten o da iyi iş çıkarmış. Çağlar, bence kendi jenerasyonunun en iyilerinden. Çocuk oyuncular, iyi değildi bir tek.

İzledim. Deha`dan daha iyi olduğunu düşünüyorum. 4 civarı reytinglerle başlamış. Umarım yükselir. Süreyi uzun tutmak için galiba anlamız şekilde uzanan sahneler vardı. Onlar yordu sadece. Timuçin Esen, oyunculuğu, sesiyle yine dört dörtlük performans sergilemiş. Şükran, yanında sırıtmadı, ona çok şaşırdım. Gerçekten o da iyi iş çıkarmış. Çağlar, bence kendi jenerasyonunun en iyilerinden. Çocuk oyuncular, iyi değildi bir tek.
Ben çocuk oyuncuları beğendim senin aksine. Oğlan iyi performans sergiledi özellikle.

Çağlar bir dünya markası zaten her bakımdan. :bhr:

• Güldürdün
Reactions: S.G.A.T.
Yarısına kadar izledim. Güzel gidiyor ama çok çok ağır işliyor. Maddi sıkıntı yaşayan Adem zaten babası zamanında hırsızmis ilerde para basacak. Hikaye güzel gibi ama çok cok ağır işleniyor. :)

Ağzını hayra aç ayol. Çağlar senin eleminden işsiz kalırsa sorarım sana. :A
Eli yüzü düzgün bir dizi ama vaovv dedirtmedi. Ağır ilerledi yorumlarına ben de katılıyorum yerli diziler atlanmadan izlenmiyor artık :D

Çağlar'ı ben de severim. Dizi dayanabilir inşallah 1 sezon :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt
Eli yüzü düzgün bir dizi ama vaovv dedirtmedi. Ağır ilerledi yorumlarına ben de katılıyorum yerli diziler atlanmadan izlenmiyor artık :D

Çağlar'ı ben de severim. Dizi dayanabilir inşallah 1 sezon :A
Sürelerden ötürü mecbur ağırlaştırıyorlar. Umarım daha da akıcı olur.

İnş. dayanır da Çağlar'ı aman diziyi doya doya izleriz. :Z

• Güldürdün
Reactions: Bully
  • Güldürdün
Reactions: Bully
Breaking Bad sadece 1 sezonu bitirip 2.sezona yeni başladığım için tam anlamıyla benzetemedim. İlginç oldu bu benzetme.
ben @Bully Kaan gibi uyarlama olduğunu düşünmüyorum ama esinleme var bence. Aile hayatı tarzi, gelecek kaygisi, illegal işe başlama, en çok da yaşca küçük olan ortak

Benziyor ya senaryo ve karakterler Breaking Bad’den alınma tamamen.

Bizim kalpazan bir de hastalandı mı tamamdır :A
Çok anımsatmadi yada kalite anlamında bana o tadı vermedi kalpazan dizisi belki ondandır :D
ben @Bully Kaan gibi uyarlama olduğunu düşünmüyorum ama esinleme var bence. Aile hayatı tarzi, gelecek kaygisi, illegal işe başlama, en çok da yaşca küçük olan ortak
Esinlenme illaki olabilir. Breaking Bad izleyen birisi unutamaz zaten sahneleri :D

• Beğendim
Reactions: S.G.A.T. and Bully