'Kalp Yarası'nın Yayın Tarihi Belli Oldu! | ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
E1qy1zIXsAcy1-t

Kalp Yarası'nın yayın tarihi belli oldu!

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yıldız Hülya Bilban'ın oturduğu dizinin başrollerini; Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran ve Toprak Can Adıgüzel'in paylaştığı dizi pazartesi akşamları ekrana gelecek.

Kalp Yarası, ilk bölümüyle 28 Haziran Pazartesi 20.00'de ATV'de!

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Aa fragmandan önce tarih mi vermişler. :A

Beklenilen gündü, yolu açık olsun. Bende şans vermeye çalışacağım. Bu arada perşembe boşken bir anda kızgın bir rekabet ortamı oluştu, zirvede Kalp Yarası'nı görürüz diye düşünüyorum.

• Beğendim
Reactions: Mehmetadinn

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aa fragmandan önce tarih mi vermişler. :A

Beklenilen gündü, yolu açık olsun. Bende şans vermeye çalışacağım. Bu arada perşembe boşken bir anda kızgın bir rekabet ortamı oluştu, zirvede Kalp Yarası'nı görürüz diye düşünüyorum.
Yok ya, fragmanı akşam verecekler ama yayın tarihini Dizi Doktoru şimdiden yazmış. Doğrudur diye düşünüyorum. :A

Perşembe günü bir sürü yapım var iddialı bir yapım yok ortada. Büyük ihtimalle iyi oranlar ile zirveye rahatça geçer. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Yok ya, fragmanı akşam verecekler ama yayın tarihini Dizi Doktoru şimdiden yazmış. Doğrudur diye düşünüyorum. :A

Perşembe günü bir sürü yapım var iddialı bir yapım yok ortada. Büyük ihtimalle iyi oranlar ile zirveye rahatça geçer. :A
Biliyorum da yazdım. Ah Oya'cığım Birsen gibi olma da. :A

Kazara Aşk 5 alınca görüşücez var mı yok mu. :F Total'de iş yapar da buraya yazıyım bari AB max. 3, klasik atv yaz dizisi olur işte. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kazara Aşk 5 alınca görüşücez var mı yok mu. :F Total'de iş yapar da buraya yazıyım bari AB max. 3, klasik atv yaz dizisi olur işte. :A
Kazara Aşk 3 alsın da öpsün başına koysun, ne 5'i. :A Ben Total kadar AB'de de iyi gideceğini düşünüyorum bu dizinin, ama belli de olmaz tabi. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Kazara Aşk 3 alsın da öpsün başına koysun, ne 5'i. :A Ben Total kadar AB'de de iyi gideceğini düşünüyorum bu dizinin, ama belli de olmaz tabi. :A
Aa ayıba bak ayıba, Kazara Aşk'ım yazın zirvesi olacak zirvesi. AMİ'de arkasından ağlasın. :A 2021 model değişmiş ögelerle Hercai işte bu AB'de pek iyi gitmez. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,319
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aa ayıba bak ayıba, Kazara Aşk'ım yazın zirvesi olacak zirvesi. AMİ'de arkasından ağlasın. :A 2021 model değişmiş ögelerle Hercai işte bu AB'de pek iyi gitmez. :A
2 Temmuz Cuma sabahı bekliyorum. :A Aşk Mantık İntikam bir kere yazın dizisi, bu hafta güzel bir yükseliş bekliyorum. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Hayda, Kefaret ile rakip olunacak. Cuma günü yayınlansaydı keşke. Tutarsa en azından günü değişmemiş olurdu.
Cuma günü yayınlanan diziyi Perşembe'ye alsalardı.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,896
Puanı
1,060
Cumartesi olmalıydı tutarsa yeni sezonda riske girecek boş yere.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hayda, Kefaret ile rakip olunacak. Cuma günü yayınlansaydı keşke. Tutarsa en azından günü değişmemiş olurdu.
Cuma günü yayınlanan diziyi Perşembe'ye alsalardı.
Kefaret zaten kanalı idare edecek kadar etti bence. Yazın da yurt dışı satışı için devam ettiriyor gibi. O yüzden pek sorun olacağını zannetmem. :A

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Kefaret zaten kanalı idare edecek kadar etti bence. Yazın da yurt dışı satışı için devam ettiriyor gibi. O yüzden pek sorun olacağını zannetmem. :A
Orası öyle ama ben daha çok bu dizi tutarsa gününden olup kan kaybetsin istemem. Diziye nedense bir sempatim var daha fragman bile izlememiş olmama rağmen :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy