Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
6be385bf313fda839e9035fa5aa33fbc.jpeg

'Kalp Yarası' dizisinin kadrosu belli oldu!

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Hülya Bilban'ın oturacağı, senaryosunu Sema Erol ile Mahir Erol'un kaleme aldığı dizinin kadrosunda Gökhan Alkan (Ferit), Yağmur Tanrısevsin (Ayşe), Merve Çağıran (Nilgün), İlhan Şen (Ömer), İnanç Konukçu (Sinan), Nail Kırmızıgül (İhsan), Yonca Şahinbaş (Vedia), Rıza Akın (Hüseyin), Kemal Burak Alper (Taha) ve Zehra Yılmaz (Betül) yer alıyor.

Tomris Giritlioğlu'nun hikayesinden uyarlanacak olan ve çekimleri Antakya'da yapılacak olan 'Kalp Yarası' yakında ATV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Harika
  • Beğendim
Reactions: baron and Angelica

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Gökhan Alkan mı. :( El mecbur tanıtımları sararsa ilk bölümr şans vermek gerekir ama sevmezsem ötesi gelmez.

• Üzücü
Reactions: Emre Ozansoy

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,512
Puanı
1,060
Gökhan Alkan'ın vizyonu bu mu yani, menajeri de kasım kasım kasılıyordu, yaz dizisi mi seçmişler seçe seçe.

İlhan Şen de ne kadar daldan dala atlıyor, hiçbir dizisi tutmamışken bu kaçıncı proje?

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
güzel bir yaz kadrosu kurmuşlar, yazın en iyi dizisi olmaya şansı var.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yağmur Tanrısevsin dizi konusunda şanssız bir isim, 4 yıl sonra ekranlara tekrar dönüyor. Umarım bu şanssızlığını kırar. Gökhan Alkan ile de iyi partner olurlar.

Merve Çağıran'ın başrol olmadığına sevindim, çünkü başrol olacak yetenek yok kendisinde bence. İlhan Şen ile partner olurlar gibi, yakışırlar.

Konusu tam belli olmasa da Hercai, Zümrüdüanka, Güvercin gibi bir dizi olacak sanırım. İzleyici demek ki yayınlandığında izliyor, yapımcılar da böyle diziler yapıyor. ATV izleyicisi de sever bu dizileri, tutması muhtemel bir iş.

Prens otto

Banlı
Reaksiyon puanı
34
Puanı
14
Güzel bir kadro,umarım tutar :-) Bu arada Yağmur Tanrısever'i de özlemiştim zaten.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Güzel bir kadro,umarım tutar :-) Bu arada Yağmur Tanrısever'i de özlemiştim zaten.
Ben yaz dizisi sandım :eek:
güzel bir yaz kadrosu kurmuşlar, yazın en iyi dizisi olmaya şansı var.
Dizileri tutmayan ne kadar isim varsa toplamışlar kadroya :D
Dizileri tutmayan ne kadar isim varsa toplamışlar kadroya :D
Gökhan Alkan mı. :( El mecbur tanıtımları sararsa ilk bölümr şans vermek gerekir ama sevmezsem ötesi gelmez.
Güzel kadro oldu merakla bekliyorum :D

Murat Yıldırım ve Tuba Büyüküstün'ün oynadığı 'Asi' dizisi ile bağlantılı olacakmış dizi. Oradaki karakterin devamı gibi bir şey. :eek:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060