Kalk Gidelim'den 4 Oyuncu Ayrıldı!

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Başrollerinde Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri gibi isimlerin bulunduğu Kalk Gidelim dizisine yeni sezonda 4 oyuncu veda etti.

TRT 1'de yakında 3. sezonuna başlayacak olan dizide Damat Halil karakterini canlandıran Kerem Kupacı; Nuriye karakterini canlandıran Füsun Kostak; Canberk karakterini canlandıran Onur Seyit Yaran ve Yetim Recep karakterini canlandıran Hakan Eksen diziye veda etti.

Oyuncuların dizideki karakterlerinin senaryodan nasıl çıkartıldığı ise dizinin yeni sezon bölümünde belli olacak.

Kalk Gidelim yeni sezon bölümleriyle Ağustos'ta TRT 1'de!

fav10.net Özel

images (1).jpg

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Nilay Deniz ve Cem Belevi de ayrılmıştı galiba. Kadroda küçülmeye gitmişler. Hayırlısı olsun.

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Kerem Kupacı ve Füsun Kostak'ın ayrılması kötü oldu. Dizinin bel kemikleriydi bence. Senaryoda muhtemelen İstanbul'a gitti gösterirler.

Onur Seyit Yaran geçen sezonun çoğu bölümünde yoktu zaten. Sonradan dahil olmuştu kadroya. Eksikliği çok aranmaz bence.

Nilay Deniz ve Cem Belevi de ayrılmıştı galiba. Kadroda küçülmeye gitmişler. Hayırlısı olsun.

Onlar geçen sezonun son 2-3 bölümünde gitmişlerdi zaten.

• Beğendim
Reactions: alperuz

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Kerem Kupacı ve Füsun Kostak'ın ayrılması kötü oldu. Dizinin bel kemikleriydi bence. Senaryoda muhtemelen İstanbul'a gitti gösterirler.

Onur Seyit Yaran geçen sezonun çoğu bölümünde yoktu zaten. Sonradan dahil olmuştu kadroya. Eksikliği çok aranmaz bence.

Onlar geçen sezonun son 2-3 bölümünde gitmişlerdi zaten.
Doğrudur. İzlemediğim için bilmiyorum da haberleri çıkmıştı.