'Kalk Gidelim' Final Yapıyor! | TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ejv2N9wWAAUhhYq

TRT 1'in sevilen dizisi 'Kalk Gidelim'den kötü haber!

Yapımcılığını Staff Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan'ın oturduğu; başrollerinde ise Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer ile Mehtap Bayri gibi isimlerin yer aldığı ve Perşembe akşamları izleyici ile buluşan dizi 135. bölümünde ekran macerasını sonlandırıyor.

'Kalk Gidelim' final bölümüyle 31 Aralık Perşembe 20.00'de TRT 1'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Ejv2N9wWAAUhhYq

Yapımcılığını Staff Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan'ın oturduğu; başrollerinde ise Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer ile Mehtap Bayri gibi isimlerin yer aldığı ve Perşembe akşamları izleyici ile buluşan dizi 135. bölümünde ekran macerasını sonlandırıyor.

Çok bile dayandı TRT'de bakalım trt ne koyacak perşembeye

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Beklenen haber ama ben yine de ocak veya şubat ayına kadar devam eder diye düşünüyordum. Bu devirde bir komedi dizisi için 135 bölüm gerçekten çok iyi. Yerine Barbaros gelir bence.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
TRT 1'in yayın sırası bekleyen çok işi var. Diğer günlerdeki işleri zaten gayet iyi oranlar alıyor. Bu diziden sonra da Tövbeler Olsun için final kararı duyarız gibi.

Yine de 135 bölüm çok iyi. Kanalı zamanında iyi sırtladı.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hakkında en çok haber bildiğimiz ve sete çıkması yakın olanlardan ikisi o olunca onları yazdım. O zaman büyük ihtimalle Barbaros gelir Perşembe'ye.
Barbaros Payitaht’ın yerine geçer diye düşünüyorum. :D Teşkilat’ı Pazar yayınlayabilirler bence Savaşçı da yok erkek kitleyi çeker.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Barbaros Payitaht’ın yerine geçer diye düşünüyorum. :D Teşkilat’ı Pazar yayınlayabilirler bence Savaşçı da yok erkek kitleyi çeker.
Bana sezon başından beri 'Barbaros' Perşembe olacak gibi geliyor, neden bilmiyorum. Her türlü ses getireceği için Perşembe yarışına da katılmak isteyebilir kanal.

Teşkilat, Savaşçı'dan önce başlarsa bence de Pazar olsun. Kitleyi rahat bir şekilde çeker, Arıza o konuda pek başarılı olamadı. Yerine sayıyor haftalardır.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,142
Puanı
860
Ejv2N9wWAAUhhYq

@Emre Ozansoy sana demiştim final yapıcak diye 2,3 ay önce :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Diğer kanallarda 13 bölümü bile göremezken 135 hafta boyunca vatandaşın vergilerini silip süpüren bir TRT dizisi daha. Sıradaki...
Ben diziyi takip etmiyorum ama bir kaç bölüme denk geldim ve oldukça samimi ve eğlenceli bir dizi. Babamlar keyifle izliyorlar

Cumartesi akşamlarını çok iyi sırtladı ve reytlingi de yeterli olduğu için bu kadar sürdü.
Daha da devam etmesini isterdim ama kanalın sırada bekleyen projeleri var

• Harika