NOW Kalbimdeki Deniz - Dizi Yorumları

Dizi iyi gibi
erotizm kokuyor oh mis

Oha kadın nasıl dans ediyor 😱

Yok evde değilim. Tekrarına yetişirim belki.

birazda benim iyi niyetimi anlasan

Böyle dizileri izlemem ben. Ayrıca Özge Özberk'in de Familya'ya gelmesini istemiştik, kariyerine yazık ediyor böyle yapımlarla.

@denizz19'un tweetini FOX'un RT yaptığını görünce ben 😱
izleyenler diziye oy kullansın konuyu açıcam birazdan

Bunun derdi de apayrı

Güzel kayıplar olacak.

4 gözle bekliyorum konuyu.

izleyenler diziye oy kullansın konuyu açıcam birazdan

Mesela ben hem rt hem fav atıyorum.

@denizz19'un tweetini FOX'un RT yaptığını görünce ben 😱

birazda benim iyi niyetimi anlasan

Flashla Arrowu izleyebildinmi onları kaçırma yeter

Bu kız O hayat benimdeki bahara benzemiyormu yahu

İkizi falanmı acaba Ezgi Asaroğlunun

Şimdi tekrarına baktım da, bu başroldeki kadın uzayda mı yaşıyormuş acaba? G.O.R.A'dan buraya transfer olmuş gibi.
Mahalledeki adam kadının yanına gidip "aaaa pencerelere bakıyorsunuz da kiralık daire mi lazım?" diyor kadın da demiyor bu adam nerden anladı hani alacam birde kiralık olduğunu nerden biliyor.
Sonra adamla anlaşıyorlar 3 katlı bir yalıyı 2500 tl'den 1500'e indiriyor, ha birde müşterisi olduğu halde 1000 lira indirim yapıyor, kadın sormuyor mu madem alıcısı var neden 1000 lira indirdi.
) Ertesi günü 9 bin lira veriyor kontrat yapmadan, adam telefon kullanmıyorum diyor hmmm hiç şüphesiz parayı veriyor.

O kısım oldukça özensizce yapılmış aynen

2.bölüm orta tempoda ama güzel gidiyor. Bizim Karagüldeki Melek burada şeytan gibi maşallah

Deniz ve Mirat arasında aşk başlayacak ama Diyar bayağı engel olacak belli ki. Maşallah şeytanlıkların ardı arkası kesilmeyecek gibi.

Mustafa ve Ece de bence iyi bir uyum yakalarlar. Ama biraz sürecek gibi bu durum. Ece'nin egolarının sönmesi gerek. Aha da kahveyi kızın üzerine fırlattı.

Fikriye henüz hikayenin içine giriş yapamadı ama sinyaller verildi Diyar ile başa baş verecekler gibi.

İnsanın kalbinde ne varsa diline o vurur. Çok güzel özetledi Mirat bu sözleriyle insanların geldiği noktayı.

Hahahaha Muhittin dedikleri adama da bakın hele Deniz buna bakar mı be

Dizi çok basit ama sarıyor.
@denizz19 @sokak sanati

Şu dedikoducu kadınların sahnelerinde hep aynı müziğin kullanılması komik duruyor artık.

Hülya morardı aferin kız şöyle tavrını ortaya koy.

Dizi çok basit ama sarıyor.
@denizz19 @sokak sanati

Şu dedikoducu kadınların sahnelerinde hep aynı müziğin kullanılması komik duruyor artık.

Hülya morardı aferin kız şöyle tavrını ortaya koy.
Aynen basit ama beni de çekiyor İşte
Ece bir tokat yeseydi keşke
Kutsi çok başarılı değil mi sence Mirat karakterini giydirmiş üzerine. Deniz de oldukça başarılı