"Kalbim Ege'de Kaldı" Tekrarlarıyla Kanal D'de!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,578
Puanı
1,060
55eaf376f018fbb8f8a13810.jpg

Kanal D'nin sevilen eski dizilerinden "Kalbim Ege'de Kaldı" tekrarlarıyla ekranlara geri dönüyor!

Başrollerini; Alper Saldıran, Oya Unustası, Eren Hacısalihoğlu, Celile Toyon, Şerif Erol, Serhat Özcan, Aslı Omağ, Şebnem Doğruer ve Lemi Filozof gibi isimlerin paylaştığı dizi hafta sonları ekranlarda olacak.

"Kalbim Ege'de Kaldı" tekrar bölümleriyle Cumartesi ve Pazar saat 07.00'de Kanal D'de!

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Kimse bir TRT olamadı. Kanal sevilen eski dizilerini yayına sürüyor, özel kanallar yarım sezon anca görmüş dizileri yayınlıyorlar, şaka gibi...

• Üzücü
  • Beğendim
Reactions: serhatt and mrt-06

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aslında sevmiştim diziyi de, kısa sürmüştü ve bir anda bitirilme kararı alınmıştı. Yaz dizileri kimi zaman böyle kısa sürebiliyor. :)

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,578
Puanı
1,060
Kimse bir TRT olamadı. Kanal sevilen eski dizilerini yayına sürüyor, özel kanallar yarım sezon anca görmüş dizileri yayınlıyorlar, şaka gibi...
Kesinlikle öyle, hafta içi Arka Sokaklar, hafta sonu Çarkıfelek yayınlayacağına arşiv dizilerini biraz çaba sarf edip pekala ekrana sürebilir. Bunu kalkıp kimin izleyeceğini sanıyor ki.

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Kesinlikle öyle, hafta içi Arka Sokaklar, hafta sonu Çarkıfelek yayınlayacağına arşiv dizilerini biraz çaba sarf edip pekala ekrana sürebilir. Bunu kalkıp kimin izleyeceğini sanıyor ki.
Kesinlikle. Arşivi geniş zaten her kanalın. Bundan faydalanmamaları çok saçma.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and serhatt

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yıllardır forumda şunu söyleriz. ''Bizim gördüğümüzü kanallar göremiyor'' diye. Bu tespitte ne kadar haklı olduğumuzu gösteriyor şu dönemde kanallar. Biz eski efsane dizileri beklerken onlar kıyıda köşede kalmış ne kadar dizi varsa onları sürüyorlar yayına. :(

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Yıllardır forumda şunu söyleriz. ''Bizim gördüğümüzü kanallar göremiyor'' diye. Bu tespitte ne kadar haklı olduğumuzu gösteriyor şu dönemde kanallar. Biz eski efsane dizileri beklerken onlar kıyıda köşede kalmış ne kadar dizi varsa onları sürüyorlar yayına. :(
Eski fenomen diziler yayınlansın istiyorsunuz ama bu dizi yerine öyle bir yapım da sabahın 7'sinde yayınlansa kimse izlemez ki. 20.00'ye koymuş olsalar isyanınızı anlayacağım ama o saatte kalkıp da bakan olmayacak zaten kendinizi yıpratmayın boş yere. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür and alperuz

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Eski fenomen diziler yayınlansın istiyorsunuz ama bu dizi yerine öyle bir yapım da sabahın 7'sinde yayınlansa kimse izlemez ki. 20.00'ye koymuş olsalar isyanınızı anlayacağım ama o saatte kalkıp da bakan olmayacak zaten kendinizi yıpratmayın boş yere. :A
Yok ben sabah 7 için demedim, genel konuştum :A :A

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,578
Puanı
1,060
Kes :A

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Ben de başlarda sevmiştim ama son bölümlere doğru tadı kaçtı izlemeyi bıraktım o son bölümlerden yüze izlemek içimden gelmiyor
Beni başta heyecanlaran sonra hayal kırıklığına uğratan diziler arasına girdi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,187
Puanı
1,060
Merdiven altı dizisi demek istiyorsun.Çok haklısın.