''Kafalar Karışık'' Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
760d4d81-eb86-41d5-a77e-9fa8848cd925.jpg

7 Aralık'ta vizyona girecek olan ''Kafalar Karışık'' için geri sayım devam ediyor!

Yapımını ILS Vision'un, yönetmenliğini Yücel Yolcu'nun üstlendiği, başrollerinde sosyal medya fenomenleri Bilal Hancı, Fatih Yasin ve Atakan Özyurt'un yer aldığı aksiyon komedi fragmanlarıyla da izleyicilerden tam not aldı.

Filmin fragmanı 18 saatte bir milyon kişi tarafından izlenerek rekora imza attı, tanıtım Youtube trendlerde zirveye kondu.

• Beğendim
Reactions: Angelica

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,352
Puanı
1,060
760d4d81-eb86-41d5-a77e-9fa8848cd925.jpg

7 Aralık'ta vizyona girecek olan ''Kafalar Karışık'' için geri sayım devam ediyor!

Yapımını ILS Vision'un, yönetmenliğini Yücel Yolcu'nun üstlendiği, başrollerinde sosyal medya fenomenleri Bilal Hancı, Fatih Yasin ve Atakan Özyurt'un yer aldığı aksiyon komedi fragmanlarıyla da izleyicilerden tam not aldı.

Filmin fragmanı 18 saatte bir milyon kişi tarafından izlenerek rekora imza attı, tanıtım Youtube trendlerde zirveye kondu.
@vadikızı
@Emre Ozansoy
@alperuz
@Turkuazz

Film az sonra FOX'ta, film bitsin hemen yorumumu yapacağım buraya , siz de izleyin, süper film olacak :bhr::Z

• Beğendim

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,352
Puanı
1,060
@vadikızı
@Emre Ozansoy

Film çok güzeldi. Üç başrol çok iyi iş çıkarmış bu kadarını beklemiyordum:eek: Yan oyuncular hepsi ünlüydü ve çok iyi isimlerdi en önemlisi o :bhr::bhr: Metin Akpınar'ı hele çok özlemişim, papatyam da çok iyiydi:bhr::bhr: film çok enerjik.

sıkmıyor hiç insanı, izlemediyseniz sonra netten kesin bakın:Z:bhr::bhr::bhr:

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
@vadikızı
@Emre Ozansoy

Film çok güzeldi. Üç başrol çok iyi iş çıkarmış bu kadarını beklemiyordum:eek: Yan oyuncular hepsi ünlüydü ve çok iyi isimlerdi en önemlisi o :bhr::bhr: Metin Akpınar'ı hele çok özlemişim, papatyam da çok iyiydi:bhr::bhr: film çok enerjik.

sıkmıyor hiç insanı, izlemediyseniz sonra netten kesin bakın:Z:bhr::bhr::bhr:

İnşAllahh

• Harika
Reactions: cokiyitvci