Kadir Doğulu 'Ay ve Güneş' Dizisinde!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,769
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kanal D'nin merakla belenen dizisi 'Ay ve Güneş'in erkek başrol oyuncusu belli oldu!

5dd7785abf21441cf0a726ef.jpg

Yapımcılığını ES Film - Yusuf Esenkal'ın üstlendiği, senaryosunu Eda Tezcan'ın kaleme aldığı ve fenomen Hint dizisi Iss Pyaar’dan uyarlanacak olan, kadrosunda Tansel Öngel, Nur Erkul, Pelin Orhuner ve Goncagül Sunar'ın yer alacağı dizinin erkek başrol oyuncusu Kadir Doğulu oldu.

Doğulu, dizide Yağız Ali Beyoğlu karakterine hayat verecek.

"Ay ve Güneş'' yakında Kanal D'de!

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Ali Asaf Denizoğlu'na benzemiş ismi :A
Dizinin yazın yayınlanacağını düşünüyorum. Zaten Kadir'in şu anki dizisi "Vuslat", 9 Mart'ta bitiyor.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,769
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ali Asaf Denizoğlu'na benzemiş ismi :A
Dizinin yazın yayınlanacağını düşünüyorum. Zaten Kadir'in şu anki dizisi "Vuslat", 9 Mart'ta bitiyor.

Şubat'ın son haftası biter büyük ihtimalle çekimleri Vuslat'ın. Kadir, Alp gibi hemen geçebilir ve 2 - 3 haftada yayına hazırlayabilirler. Yaza kalacağını düşünmüyorum.

• Beğendim
Reactions: alperuz

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Şubat'ın son haftası biter büyük ihtimalle çekimleri Vuslat'ın. Kadir, Alp gibi hemen geçebilir ve 2 - 3 haftada yayına hazırlayabilirler. Yaza kalacağını düşünmüyorum.
Ama sezon, bayram dolayısıyla daha erken biter. Sezonu 6-7 bölüm tutmak saçma bence, zaten romantik temalı bir dizi olduğu için yazın yayınlanır diye düşündüm.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,769
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ama sezon, bayram dolayısıyla daha erken biter. Sezonu 6-7 bölüm tutmak saçma bence, zaten romantik temalı bir dizi olduğu için yazın yayınlanır diye düşündüm.

O da doğru, ama belli olmaz Kanal D'nin işi. :F Yeni Hayat, Hizmetçiler ve bu dizi var şuan hazırlanan hepsini sezon bitmeden yayına sokacak gibi. :(

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
O da doğru, ama belli olmaz Kanal D'nin işi. :F Yeni Hayat, Hizmetçiler ve bu dizi var şuan hazırlanan hepsini sezon bitmeden yayına sokacak gibi. :(
Bu kadar iddialı işleri neden marta-nisana bıraktılar anlamadım gitti. Sezon tahminimce 17 mayısta biter (24 mayısta bayram başlıyor), belki bayram arası verip haziranda devam eder sezon yani hiçbir fikrim yok nasıl olur :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,769
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu kadar iddialı işleri neden marta-nisana bıraktılar anlamadım gitti. Sezon tahminimce 17 mayısta biter (24 mayısta bayram başlıyor), belki bayram arası verip haziranda devam eder sezon yani hiçbir fikrim yok nasıl olur :A

En azından bayramdan sonra 1 - 2 hafta daha devam etmeli sezon.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İyi bir isim sonunda belirlenmesine sevindim. :A Kadir Doğulu kendini baya geliştirdi. Ama ara vermeden hemen yeni diziye başlaması nasıl bir etki yaratır bilmiyorum. Herkes Alp Navruz gibi şanslı olamayabilir. :A

Umarım dizi de güzel olur.

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,998
Puanı
310
Bu da yeni moda oldu, bir dizideki çekimlerin bile bitmeden yeni işle anlaşmak...
Hayırlısı olsun bakalım karısı gibi şanslı olabilecek mi bu sefer...