Kadir İnanır'ın Yeni Dizisiyle İlgili Yeni Detaylar!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
EFE UYSAL yeni bir haber konusu açtı

Kadir İnanır'ın Yeni Dizisiyle İlgili Yeni Detaylar!

page_kadir-inanir-kurtleri-yok-sayarsaniz-onlar-da-sizi-yok-sayar-ve-kavga-baslar_745448782.jpg

Ünlü yapım şirketlerinden olan Gold Film bomba gibi bir diziyi ekrana sürmeye hazırlanıyor.

Gold Film'in yapımcılığını üstlendiği ismi Ali Ekber Cevahir olacak dizide usta oyuncu Kadir İnanır da yer alacak.

Dizide daha önce İlişki Durumu Karışık dizisinde rol alan Eda Ece'nin rol alacağı netleşmişti yer alacak diğer isimler ise usta oyuncu Gürkan Uygun, başarılı isim Berk Hakman ve güzel oyuncu Hande Erçel de olacak.

Dizinin konusu ise üç çocuğu bulunan Eşref'in ailesinde ve mahallesinde yaşayacağı çatışmaların ekranlara taşınması olacak. Kadir İnanırda dizide İstanbul'un şanlı şöhretli kabadayılarından Galatalı Eşref karakterine canlandıracak.

Temmuz ayında çekimleri başlayacak olan dizinin Eylül ayında ekranlara gelmesi bekleniyor. Dizinin kanalı da henüz netlik kazanmamış durumda.
Orijinal formatta oku

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
Kadro güzel görünüyor bakalım nasıl bir dizi olacak:D

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Hayırlısı. :A Yapımcısına göre FOX ya da Show olabilir. Babam ve Ailesi'nden sonra Kanal D'ye gitmez heralde Faruk. :A
Son yıllardaki Gold Filmin en iyi projesi, romantik komedilerden sonra böyle uzun ömürlü sürebilecek dizilere dönmeleri güzel gelişme :A:A Foxa gelirse Çarşambaya gelebilir, No 309 biter bence :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Son yıllardaki Gold Filmin en iyi projesi, romantik komedilerden sonra böyle uzun ömürlü sürebilecek dizilere dönmeleri güzel gelişme :A:A Foxa gelirse Çarşambaya gelebilir, No 309 biter bence :A

Severim GOLD'un dramalarını. :A Zehirli Sarmaşık vardı harcandı o konu. :D Çarşamba Utanmazlar'ı düşünüyorum. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Türkan Şoray'ın kızının yöneteceği diziyi alan star bunu da alır :A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Eğer klasik kabadayı dizisi ise tutacağını zannetmiyorum. Biraz polisiye bir iş olursa tutma ihtimali var. Gerçi Gold ve polisiye pek çağrışım yapmadı. :F

Severim GOLD'un dramalarını. :A Zehirli Sarmaşık vardı harcandı o konu. :D Çarşamba Utanmazlar'ı düşünüyorum. :A
Utanmazlar'ın günü Salı olmalı bence Fox'un bir işi yok. Hem Deli Gönül'ün tutacağını pek zannetmiyorum hem de Anne ile Salı günü için iyi bir ivme kazandılar. O gün ki boşluğu iyi değerlendirecektir. Bi ihtimal Pazartesi de olabilir. Fox'un yeni sezonda başlayacak ilk işlerinden birisi olacak o yüzden gün sıkıntısı çekeceğimizi düşünmüyorum. :X

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Eğer klasik kabadayı dizisi ise tutacağını zannetmiyorum. Biraz polisiye bir iş olursa tutma ihtimali var. Gerçi Gold ve polisiye pek çağrışım yapmadı. :F

Utanmazlar'ın günü Salı olmalı bence Fox'un bir işi yok. Hem Deli Gönül'ün tutacağını pek zannetmiyorum hem de Anne ile Salı günü için iyi bir ivme kazandılar. O gün ki boşluğu iyi değerlendirecektir. Bi ihtimal Pazartesi de olabilir. Fox'un yeni sezonda başlayacak ilk işlerinden birisi olacak o yüzden gün sıkıntısı çekeceğimizi düşünmüyorum. :X

Woman'da Salı olabilir Anne gibi. :D Cumartesi ve Pazar dışında hafta içi her gün boş olacak yeni sezonda. :D

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Woman'da Salı olabilir Anne gibi. :D Cumartesi ve Pazar dışında hafta içi her gün boş olacak yeni sezonda. :D
Özge Özpirinçci'nin dizisi sezon başında değil diye biliyorum. Anne gibi Kasım-Aralık dönemi başlayacak. O zamana kadar ne olur bilemiyorum Fox'un yayın akışı ama biri Pazartesi, biri Salı olsun bence. O da tutabilecek bir dizi çünkü. :X Ama ben Utanmazlar'ı hep Salı olarak düşünmüştüm, umarım öyle de olur. Özge'nin dizisi de Pazartesi olur zaten çok erken başlamayacak o. :X

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Be güzel Eda var Berk var Gürkan var araya niye Hande kaçıyor. Diziye hiç yakışmaz.s.a

Son düzenleme:

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Gürkan Uygun, Berk Hakman, Kadir İnanır. Efsane kadro olmuş be :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...