Kadın'a RTÜK'ten 'Çarpık İlişki' Cezası!

Aserat

Co-Admin
24 Ağustos 2014
46,033
26,909
1,061
İstanbul

FOX'un sevilen dizisi Kadın'a 'çarpık ilişki' cezası!

Yapımcılığını Medyapım ve MF Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar'ın paylaştığı yapımda Şirin karakterinin acil ihtiyacı olan ablası Bahar'a ilik vermek için, daha sonra şantaj amacıyla kullanmak istemesi nedeniyle eniştesi ile uygunsuz fotoğraflar çektirme şartı sunması RTÜK'ün gözünden kaçmadı.

Dizide bu ve başka benzer sahneler de tespit eden Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, “toplumun milli ve manevi değerlerinin, genel ahlakın ve ailenin korunması ilkesine aykırı olduğu” gerekçesiyle FOX'a idari para cezası verdi.

Kadın, yeni bölümleriyle her Salı 20.00'de FOX'ta!

Aserat

Co-Admin
24 Ağustos 2014
46,033
26,909
1,061
İstanbul
RTÜK'ü sevmeye başladım sanki. :Z Neyse iyi olmuş Amerikan kanalının ahlakımızı bozmaya hakkı yok. :A
Şirin karakterinin acil ihtiyacı olan ablası Bahar'a ilik vermek için, daha sonra şantaj amacıyla kullanmak istemesi nedeniyle eniştesi ile uygunsuz fotoğraflar çektirme şartı sunması
Yalnız böyle klişe ötesi Yeşilçam senaryosuyla 13 reyting alması da ayrı bir rezillik gerçekten. :A

kerem

Favori Üye
30 Ekim 2017
10,886
1,899
375
Bremen
RTÜK işte ne beklersin ki. :X

RTÜK'ü sevmeye başladım sanki. :Z Neyse iyi olmuş Amerikan kanalının ahlakımızı bozmaya hakkı yok. :A

Yalnız böyle klişe ötesi Yeşilçam senaryosuyla 13 reyting alması da ayrı bir rezillik gerçekten. :A
Dizi başarısıyla kıskanılmayacak gibi değil, o yüzden anlıyorum seni. :A Çatlamaya devam et. :Z

Ben bu olay için ceza alabilir demiştim sana. :A @kerem
Çok da tın. RTÜK nereden para koparacağını şaşırdı. :A

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
126,912
85,861
1,060
27
Giresun

Billy Kane

Moderatör
16 Ekim 2011
36,101
17,771
1,060
Bu rtük atv dizilerini görmezden gelmeye devam etsin. Ağlama Anne'de de ablasının çocuğunun babasıyla aşk yaşıyor Özlem Yılmaz karakteri. :D