Kadın Ritmik Jimnastik Grup Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonu Oldu!

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Duygu Doğan, Azra Akıncı, Peri Berker, Nil Karabina, Eda Asar’dan oluşan Ritmik Cimnastik Grup Milli Takımımız, Ukrayna’nın başkenti Kiev'de düzenlenen Ritmik Cimnastik Avrupa Şampiyonası’nda ‘3 çember 2 labut’ aletinde şampiyonluğu elde etti.
Türkiye bu kategoride ilk şampiyonluğuna ulaştı.

Haklı gururla söylediğimiz İstiklal Marşımız

Altın Madalya yı getiren hrika anlar.

Aynı kategoride kardeş ülke Azerbaycanda Ukraynın ardına 3.lüğü paylaştı.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Kutlarım takımı Maalesef fazla konuşulmuyor futbol basketbol kadar çünkü ülkemizde ilgi yok

• Üzücü
Reactions: The_Erinch

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Halbuki sadece bir maç kazanıldı.......
Evet ama futbol bu ülkede büyük bir tutku ben şu an çok sevinçliyim galibiyetin konuşulmasını isterim ancak bunun Avrupa şampiyonluğu gibi bir şampiyonluğu gölgelemesini istemem ama ne yazık kı öyle maç olmasa bile böyle maalesef

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Evet ama futbol bu ülkede büyük bir tutku ben şu an çok sevinçliyim galibiyetin konuşulmasını isterim ancak bunun Avrupa şampiyonluğu gibi bir şampiyonluğu gölgelemesini istemem ama ne yazık kı öyle maç olmasa bile böyle maalesef
Bu arada takılıyorum dostum, haklı bir galibiyet aldınız elbette sevinmek hakkın.
Ama zaten aklı başında adamsın; çok ayrı olaylar ikiside :)

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Cidden çok büyük bir başarı, emeği geçen herkese helal olsun.

Yalnız bu tarz başarılar birazcık öz eleştiri yapmamız gerektiğinin de göstergesi bence, futbola o kadar odaklıyız ki diğer branşları gözümüz görmüyor bile ve gözümüzün görmediği bu branşlarda, inanılmaz başarılarımız mevcut. Üstelik futbolda yıllardır tek bir başarımız olmadığı gibi, ülkenin milli futbol takımından kulüplerine kadar berbat bir yapılanma mevcut. Sürekli borçları siliniyor kulüplerimizin, durmadan yardım kampanyaları düzenleniyor. Kadın voleybolunda yıllardır inanılmaz başarılarımız mevcut örneğin, tarih yazılıyor resmen ama birçoğumuzun haberi dahi yok. İnşallah bir şeyler değişir ilerleyen yıllarda...

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Cidden çok büyük bir başarı, emeği geçen herkese helal olsun.

Yalnız bu tarz başarılar birazcık öz eleştiri yapmamız gerektiğinin de göstergesi bence, futbola o kadar odaklıyız ki diğer branşları gözümüz görmüyor bile ve gözümüzün görmediği bu branşlarda, inanılmaz başarılarımız mevcut. Üstelik futbolda yıllardır tek bir başarımız olmadığı gibi, ülkenin milli futbol takımından kulüplerine kadar berbat bir yapılanma mevcut. Sürekli borçları siliniyor kulüplerimizin, durmadan yardım kampanyaları düzenleniyor. Kadın voleybolunda yıllardır inanılmaz başarılarımız mevcut örneğin, tarih yazılıyor resmen ama birçoğumuzun haberi dahi yok. İnşallah bir şeyler değişir ilerleyen yıllarda...
Çok harika bir özeleştri...
Tebrikler Enescim.

Spor un sadece futbol olmadığını malesef öğrenemiyoruz.

• Beğendim
Reactions: Sherlock