'Kadın' Final Yapıyor!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Avutma mı. :F Deniz bizzat sektörün içinden bir isimden bu bilgiyi aldı ve bak konuda ne yazıyor. :A Caner’in ayrılacağını ve Ocak’ta final yapacağını söylüyor. :A Sezon başından beri planlanan bir şey Yaprak Dökümü’nün finali gibi. :A

Senin izlediğin ve sezon ortasında pat diye kalkan dizilere benzemez bu. :A :A

Ben Deniz'e laf atmıyorum be hakkıyla yapmış haberi. Sadece bunun planlı olduğuna kimse inandıramaz beni. :A
Benim sektör adamı olduğumu hazmedemedi hala :A kendisi hala kendi enlerini seçsin :A
Evet çok da güzel seçiyorum çatla. :A

• Güldürdün
Reactions: denizz19

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hosbulduk, geri dönmene sevindim. :Z Finali izlemissindir umarim. :A
Evet dün izledim. Biliyorsun geçen sene ocaktan sonra bozmuşlardi. Nezir olayı filan:X Dorukcum sayesinde izliyorum diziyi diye demiştim:X
Acıkcası 3.sezon olmasaydı diyordum. Tam zamanında kestiler. İlk sezonuyla bir KADIN geçti diyebiliriz :A

• Harika
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Evet dün izledim. Biliyorsun geçen sene ocaktan sonra bozmuşlardi. Nezir olayı filan:X Dorukcum sayesinde izliyorum diziyi diye demiştim:X
Acıkcası 3.sezon olmasaydı diyordum. Tam zamanında kestiler. İlk sezonuyla bir KADIN geçti diyebiliriz :A
Ben 3. sezonunu full izledim. İyiydi ya, ilk sezonun tadını aldım. O Cem ile olan yemek adı altındaki gizli işleri çıkarırsak tabii. :A

Bu sahne muhteşemdi. Schindlers Listeye hatırlattı. Keşke düğünlü çalgılı değil de bu sahne ile bitseydi efsane olurdu. :X

• Harika
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben 3. sezonunu full izledim. İyiydi ya, ilk sezonun tadını aldım. O Cem ile olan yemek adı altındaki gizli işleri çıkarırsak tabii. :A

Bu sahne muhteşemdi. Schindlers Listeye hatırlattı. Keşke düğünlü çalgılı değil de bu sahne ile bitseydi efsane olurdu. :X

Yani olan adama oldu. Ne karısı yaşıyor ne de kızı yanında. Bahar'a bu yuzden gıcığım. Hayatlarını alt ust etti birnevi.

• Güldürdün
Reactions: kerem