Kadın Eli Değince 1.Bölüm Türü Komedi

Bölümü Nasıl Buldunuz ? Puan

• 10

Oy: 15 88.2%
  • 9

Oy: 2 11.8%
  • 8

Oy: 0 0.0%
  • 7

• 6

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

• Kullanılan toplam oy
    17

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
jj3mvg-jpg.36851

herkesi ilk bölüme etiketledim diğer bölümlere bu bölümü beğenen yorum yapanları ve isteyenleri sadece etiketlicem az uzun ama okumaya başlanınca sıkılmadan okunucak şekilde :bhr::bhr:

Oyuncular
Çiğdem:erkeklerin yapabiliceği her mesleği yapabiliceğini tek başına herşeyin üstesinden geliceğini savunan genç güzel ve çok iddalı bir bayandır
Bay becerikli: doğa üstü bir yaratıkdır dünyadakı tüm meslek gruplarının tüm özelliklerini taşır ve yapamıcağı hiç bir şey yoktur

Konusu: Bay becerikli 10 meslek gurubunda zorlu görevler vericek çiğdeme çiğdem bunların hepsini tek tek başarırsa bay beceriklinin güçlerini alıcak eğer 1 görev bile başaramazsa çiğdemin konuşma yürüme özelliğine kadar tüm yeteneklerini bay becerekli elinden alıcakk

1.Bölüm Konusu Futbol Hakemi
luletasina-kadin-eli-degince-IHA-20131105AW000405-2-t.jpg

Çiğdem:neeeee nasıl yani
Bay becerikli: duydun işte hayal ürünü olan 2 takımın futbol hakemi olucaksın ve maç raporunda 10 puan olucak 4-4lük bir performans göstericeksin çiğdem itiraz ederken

çiğdem kendini hakem olarak bulur yanına iş adamı gibi adamlar gelir adamın biri çiğdemi kenara çekip oyuncularına şike yapması için 1 çanta para verir parayı kabul eden çiğdem çantayı alıp yürürken düşünür bu adam bukadar parayı neden verdiki bana şike dedi acaba o ne demek oluyor tamam sirke demek istedi oyuncularına maçtan önce sirke çorbası yapıp vermemi istiyor düşünceli bir adam , o adamlar takımın soyunma odasına geldiğinde çiğdemi 2-3 tane büyük çorba kazanalarıyla , oyunculara kepçe kepçe sirke çorbası içirdiğini görür napıyorsun diye sorar siz demedinizmi sirke çorbası yapın maçtan önce oyuncumuza performansı artsın diye okadar parayı çorbayamı verdin derler çiğdem hayır ,100 tlye hallettim ben bunları o paracıkları alışverişime kullanıcam hiç merak etmeyin adamlar okadar parayı çorba içinmi verdik diye dövünürler

maç başlıyor
çiğdem düdük çalar oyuncuya bakıp ıyyy ne yapıyorsun sen öyle,oyuncu şaşkınlıkla ne yaptım, daha ne yapıcaksın yere tükürüyorsun ya birisi üstüne bassa yada yuvarlanıp duruyorsunuz üstüne düşşseniz ıyyyy aaa bak şurdakıde burnunu atıyor çimene sende gel bakıyım 2 oyuncuyu yanına toplayan çiğdem şortundan sakladığı oklavayı çıkarıp oyunculara uzatıp sallıyarak konusur sizi gidi sizi şimdi sarı kart veriyorum size bundan sonra yere tükürene sarı kart eğer üstüne falan basarsamda kırmızı kartı veririm

maç oynanırken oyuncu çamur birikintisinde yere düşer oyuncular penaltı beklerken çiğdem düdük çalar ve oraya koşar oyuncu penaltı çaldığını sanıp sevinirken çiğdem oyuncunun yanına gidip napıyorsun sen yaa şu formanın haline bakk güzelim forma çamur içinde kalmış oyuncu nolmuşkı hocam çiğdem ee tabi sen yıkamıyorsun bunu annen kardeşin neler çekiyor haberin varmı şortunda kirlenmiş oyuncu penaltısını kullanmak ister çiğdem penaltımı ben öyle birşey demedimki hadi çıkar şortunuda çitiliyim 2 dakikada oyuncunun şortuna elini atıp indirmeye çalısırken çiğdem, oyuncuda tutar eliyle şortunu kaçmaya çalısır çiğdem hadii ama 2 dakikada çitilerim ben yeni forma gelince çiğdem brakır ve maç yeniden başlar

maç oynanırken karşı takım ofsayta düşmesi için rakip oyuncuyu boş brakır oyuncuda golu atar ve çiğdem golu verir oyuncular başına toplanır çiğdemin çiğdem aaa çıkattırmayın bana oklavamı ben ofsaytı sizdenmi öğrenicem ofsayt nedir rakip oyuncu karşı takımın kalecisinin arkasında bekliyorsa eğer ofsayttır golu atan kalecinin karşısından geldi attı yani kalecinin arkasında beklemiyordu demekki goll yani

2 oyuncu sözlü tartışmaya hakaret etmeye başlarken çiğdem araya girer aaa napıyorsunuz siz koca koca adamlar yakısıyormu hiç birde kaba saba sözler söylüyorsunuz bir daha görmicem eğer canını sıkarsa bir daha şöyle elini gözünün altına getirip pışıkk yapıp dilini çıkarıp böööööööö yapıcaksın
hadi yap bakayım oyuncu dilini çıkarıp bööööö yapmaya baslar çiğdem afferim işte buu herzaman olgunluğumuza yakısanı yapmalıyız küfür falan çocukmusunuz ayol

oyuncu gol atmaya giderken bir bakar gözünün üstüne birşey geliyor çiğdem oyuncunun yanında koşup bez parçasıyla alnını siler oyuncu topu kaptırır napıyorsun hocam der çiğdem aa terli terli koşuyorsunuz siz bana annenizin emaneti sayılırsınız ya hasta olsanız

taraftarlar sahaya çakmak falan atmaya başlar çiğdem türübüne seslenir siz nekadar para bunlar haberiniz varmı babanız okadar çalışsın parfum şisesi atın bari onlar daha ucuz oluyor bir süre sonra parfum şişeleri atılmaya baslar çiğdem hepsini tek tek toplar hakem formasının içine göğüs tarafına doldurmaya başlar, taraftarlar küfür etmeye başlayınca uzun boylu dev gibi bir oyuncuyı çağırırp omuzlarına çıkıp türübüne giderler küfür eden adama oyuncunun omuzlarından bağırmaya başlayan çiğdem aa siz evde karınızı bacınızıda dövürsunuzdur hepiniz aynısınız sizlere kırmızı kart gösteriyorum türübüne kırmızı kart gösterip hepsini türübünden çıkartıren kavga çıkar maç ertelenir

bay becerikli:maç raporun burda bu iş burda biter birde bakarkı çiğdem yıldızmı 10 almış nasıl olur bu der bakarkı sahada oyunculara anneleri akdar iyi şefkatlı davrandığı için anneler hakem çiğdem için tebrikler meptupları yollamıstır ve onun hatrına 10 almıştır
çiğdem:ben belki futboldan kuraldan anlamam ama bildiğim şey var futbol dostluk barış kardeşliktir çiğdem bay becerikliye göz kırparken alkış efekleri yükselir ilk blölüm sonu

@destere @xemrexxx @Harunnn60 @Ahmad @denizz19 @Forumdash @gözlemci
@kvp-medya @mrt-06 @Polat Şaşmaz @sokak sanati @pompy @sürgünüm
@takas @XanTier @Yakamoz-Asi @yatutarsa @OzaN @Bully
@Maskeli Fedai
@ABAY_06 @cookies @berkann @xdragxx @Tzira @TubAsi @mertkytrk @Arslan Bey @anilkoldas @ehsan7000 @BuraK @Fks14 @beyazsoy @*Dream* @sMt45 @GreatOttoman @olizvel @xBUGRAx @AlemTo @legolas9900 @XanTier @papuleoo @Yasin93 @hayret bi şey @darksaal @*YıldırıM* @ihearyourvoice @utawleee @Hafız @pompy @kevinspacey @Canol @semre @EnveR @sokak sanati @zara85 @gundix123 @monsion15 @china_shangai @-KADİR- @Diziim @HachiKo @berenist @Gk4y @yatutarsa @Reytinger @BesaleT @Forumdash @Billy Kane @ozgur2113
@halukerogluFOX
@emreemreu

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Biraz farklı ama yinede güzel.En çok güldüğüm kısım burasıydı.Adamlar o kadar para vermiş sen gidip sirke çorbası yapıyorsun :F:F

Puanım 10

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Biraz farklı ama yinede güzel.En çok güldüğüm kısım burasıydı.Adamlar o kadar para vermiş sen gidip sirke çorbası yapıyorsun :F:F

Puanım 10
hahaha şike yap oyuncularıma dedielrya şikenin ne olduğunu bilmediğim için r halfini unutmuşlardır diye sirke oalrak algılıyorum haha :F farklı evet mantık aranmaması lazım sadece eğlence amaçlı bir paylaşım :Z:Z:Z

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Oklavayı şortundamı saklıyon :eek::F
hahaha evet :F kırmızı ve sarı kart var ama bir bayan olarak silahsız çıkamam maça okadar erkeğin içine gizli silahım oklavam benle olucak :F

Bende 10 verdim @Çiğdem- eline sağlık
Oklavayla oyuncuları tehdit ettiğin kısım da güzeldi :F
teşekkür ederim az uzun kaçtı ama çoğu detaya dokunmak istedim zaten sıkmadan okuturuyor senaryo kendisini zaman ayırdığınız için tşşkler :-):-)

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
hahaha evet :F kırmızı ve sarı kart var ama bir bayan olarak silahsız çıkamam maça okadar erkeğin içine gizli silahım oklavam benle olucak :F

teşekkür ederim az uzun kaçtı ama çoğu detaya dokunmak istedim zaten sıkmadan okuturuyor senaryo kendisini zaman ayırdığınız için tşşkler :-):-)
Uzunluğu iyi böyle devam et :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
recep ivedik mantığıyla yapılmış bu yüzden sevmedim ayrıca sonu kötü bağlanmış.. tek artısi senaryo matematiğine uygun

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
recep ivedik mantığıyla yapılmış bu yüzden sevmedim ayrıca sonu kötü bağlanmış.. tek artısi senaryo matematiğine uygun
ben futboldan anlamadığım için mantıklı şekilde sonunu bağlayamadım ama mantıkta aramamak lazım bu senaryoda sadece eğlence amaçlı oldu diğer bölümlerde öyle olucak
fantastik ve komedi türünden ayarlıyorum mantık kesinlikle yok yanı yorumun için tşşkler :-)

GÜZEL OLMUŞ @Çiğdem- BU senaryoyu stara verseydin cumartesi saat 8 pazar saat 4 te yayınlar
aaa gerçektenmi hafta sonları verilebilirdi aslında :-):-)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Okurken bazı kısımları gerçekten gülümsetti.Çok eğlenceli olmuş.Eline sağlık. :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
ben futboldan anlamadığım için mantıklı şekilde sonunu bağlayamadım ama mantıkta aramamak lazım bu senaryoda sadece eğlence amaçlı oldu diğer bölümlerde öyle olucak
fantastik ve komedi türünden ayarlıyorum mantık kesinlikle yok yanı yorumun için tşşkler :-)

aaa gerçektenmi hafta sonları verilebilirdi aslında :-):-)
her şeyin bir mantığı vardir ben recep ivedik tarzında neden sonuç ilişkisi kopuk isleri sevmiyorum. bu yüzden çoğu yer komik gelmedi.. ama bu mantığı sevenler çoğunlukta şanslısın)))

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Okurken bazı kısımları gerçekten gülümsetti.Çok eğlenceli olmuş.Eline sağlık. :)
teşekkür ederim benimde amacım sıkmamaktı yanı özellikle yazı senaryoları okurken insanı sıkabiliyor oyüzden eğlence yönünden çıkardım fıkra okumayı seven bir ülkeyiz biz oyüzden okunabilir diye düşündüm :kiki::kiki:

kvp-medya

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,227
Puanı
700
Çok güzel olmuş @Çiğdem- puanım 10

en komik yerleri sirke çorbası yapman ve şortunda oklava saklaman sonunuda güzel bitirmişsin,eline sağlık

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
her şeyin bir mantığı vardir ben recep ivedik tarzında neden sonuç ilişkisi kopuk isleri sevmiyorum. bu yüzden çoğu yer komik gelmedi.. ama bu mantığı sevenler çoğunlukta şanslısın)))
recep ivedik aklıma gelmedi vlla ben sadece bir bayan olarak erkek mesleklerinde olsam nasıl komik olayalr çıakrdı onu sunmaya çalıştım :-):-) diğer bölümler daha kısa tutmaya çalısıcam seni etkiletliyimmi diğer bölümler beğenmedim dediğin için sorıyım dedim :-):-)

@Çiğdem- cok guzel olmus.Anne sefkati iste annelik kadinsin ;)
aaa tşşkelr cnm 18:00 olucaktı aslında ama misafire gittik oyüzden geç oldu pazartezi günleri
18:00 olucak diğer bölümler son kısımda pompy gibi gönderme yapmış gibi oldum ama aklıma başka birşey gelmedi :kiki::kiki:

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
recep ivedik aklıma gelmedi vlla ben sadece bir bayan olarak erkek mesleklerinde olsam nasıl komik olayalr çıakrdı onu sunmaya çalıştım :-):-) diğer bölümler daha kısa tutmaya çalısıcam seni etkiletliyimmi diğer bölümler beğenmedim dediğin için sorıyım dedim :-):-)

aaa tşşkelr cnm 18:00 olucaktı aslında ama misafire gittik oyüzden geç oldu pazartezi günleri
18:00 olucak diğer bölümler son kısımda pompy gibi gönderme yapmış gibi oldum ama aklıma başka birşey gelmedi :kiki::kiki:
etiketle de recep iveedik benzeri yaptın demedim mantığı aynı.