kabuslu ev 5.bölüm ilk sahne videolu! tamamen kendi evimde, mekanmda kendim çektiğim videodur

Onur_35

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184
bu arada modlardan bir ricam olacak video 5 - 6 dakikada açılabiliyor yüklenmek bilmiyor ve hep takılıyor bu sorunu çözebilme imkanı varsa çözsünler lütfen :) ama eğer sizde açılıyorsa demek ki benim pc'de bir sorun var
murat hiç daha önce gelmediği görmediği önnden bile geçmediği evde bulur kendini bilgisayardadır salona gider duvara yapışmıs bir kağıt bulur ölmeye hazırmısın murat ? yazmaktadır biraz daha ilerler yaşayada diren yada öl yazmaktadır yine duvara asılıdır cama gider ama bir şey bulamaz bir ses duyar odadan gelmektedir hızlıca oraya gider giderkende sesler duyulur kapıda yaşamak istiyorsan acısına katlanmalısın yazıyordur yerdede bir tane bulur eğilir bakar örnek demektedir kolu bacağı kesilmiş adam resmi vardır yine bir ses duyar hemen cama gelir sonra yine kağıdın başına gelir yine büyük bir ses duyulur murat yere yığılır
[video]http://www.izlesene.com/video/kabuslu-ev-5bolum-muratin-olumu/5919997[/video]
açılmıyorsa:
Kabuslu ev 5.blm muratn lm | zlesene.com Video
ama bu bir rüyadır hayır diye bağırarak uyanır sevim kalkar
sevim: ne oldu murat ?
murat: yok bişi kabus gördüm sadece
sabah olur kahvaltı yapmaktadırlar murat yoktur
cengiz: buna bir koruma duvarı kuralım hep gözetleyelim
ceren: bunun engelleyebileceğinimi sanıyorsun ?
sevim: ceren ben onu canım ciğerim kadar kıymetli buluyorum o giderse bende giderim
ali: sevim ne biçim konuşuyorsun sen belki sen onu yenersin
sevim: senin sevgilin olmadığı için nasıl bir duygu olduğunu anlayamıyorsun
ali: ama intahar etmek gerekmez
sevim: iyi tamam sen sus mümkünse biz yapalım bunu
murat bahçededir 4 arkadaş gelir
cengiz: olum üzme kendini biz artık iman ediyoruz ama buraya gelmişiz bir anlamı yok
murat ağlamaya başlar sevimde
sevim: belki yüce Allah'ım töbeni kabul etmiştirde cennete gidersin orada unutma beni
ali: ağlama kardeşim benim sen her zaman bizim için değerli kıymetli bir mücevherdin çok iyi kalpli birisisin sanki sen insan değil kanatsız bir meleksin
murat: yorumlar için sağ olun teşekkürler inşallah sizinde tövbeniz kabul olur sevimle cennette beraber oluruz
sevim: sen gideren bende seninle gelirim bunu böylece değil
murat: gidermisiniz ? lütfen son saatlerimi değerli bir şekilde temiz hava alarak geçireceğim
akşam olur
5 arkadaş salondadır ev sallanmaya başlar herkes eğilir elektrikler kesilir
ali: noluyo olum ?
murat: ben nereden bileyim ben gidiyorum galiba
murat kalkar gitmeye başlar ama bilerek değil o güç yapmaktadır diğerleri kalkamaz bir anda koltuğa bağlanırlar iple ağzı bantlıdır murat kapının dışına çıkar siyah koca bir yaratık gelir koşmaya başlar
murat: imdaaattt öldüremeyeceksin beni !
murat evin arkasına gelir hemen içeri girer bir bıçak alır dışarı çıkar yaratık bıcağı görünce durur
murat: gelsene ! gelsene hadiiii !
murat koşar ama bıçağı onun elinden alır ve muratın bacağını keser
murat: ahhhhh ! yardım ediiinnn !
siyak dumanlar gelir gökten muratı kaplar ve gökyüzüne gider murat tamamen yok olur siyah yaratıkta yerin altına girer elektrikler gelir herşey geri gelir ama murat gelmez sarsıntı biter
sevim: murat yok !? murat nerdesinn !
5.bölümün sonu
6.bölüm yarın ff'de olacak ! sakın kaçırmayın

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Videoyu izledim, güzel olmus Onur. Benim baslattigim bu video islerine sende devam ediyorsun. Bu da dizilerimizi ne kadar sevdigimizi, ne kadar çaba gösterdigimizin simgesidir. Basarilar..

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
ben de maalesef videolara girmiyor giren birisi anlatsın

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Videoda Onur evini cekmis ve kagitlara "olume hazirmisin murat" vs yazilar koymus. 4 dakikadan olusan bir video olmus ama guzel olmus.