kabuslu ev 4.bölüm

Onur_35

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184
4.BÖLÜM

ceren telefonda aldığı cevapla yıkılır
ceren: sevim hemen bilgisayarını getir
sevim getirir masaya koyar açarlar
sevim bilgisayarın karşısına geçer
ceren: kabuslu ev yaz hemen
sevim yazar
cengiz: resimlere bak
bilgisayarda cesetler ve kaldıkları yazlığın resimleri çıkar
murat: zamanında iman edecektik böyle bir şey olmayacaktı sevim ! vede sen beni buralara getirdin ben iman ederdim zerre kadar iman vardı bende orucu tutar zekatı verir namaz kılardım düzgün bir şekilde imanımı yaşardım hatta bu sene hacca gidecektim sen benim kafir olmamı sağladın !
der ve gider
sevim: bence murat burada olmayı hak etmiyor iman etmemiz gerekiyordu etmedik iyilik yapacağımıza kötülük yaptık ve sonumuz bu evmiş
ali: sevim bir kalkar mısın ?
sevim kalkar
ali sonuçlara gelir sıradaki kişi nasıl bulunur ? diye bir sonuç çıkar tabi böyle bir şey yoktur bir tek onların gördüğü hayali bir şeydir
ali girer okumaya başlar

SIRANIN KİMDE OLDUĞUNU MERAK EDİYORSUNUZ AMA BİR TÜRLÜ BULAMIYOR MUSUNUZ ? DERT ETMEYİN BU HAYALİ SİTENİZDE RAHATÇA ÖĞRENECEKSİNİZ

KABUSLU EVDE KÖTÜ VARLIKLARDA VARDIR İYİ VARLIKLARDA İYİLERE ÇOK NADİR RASTLANIR SİZE YARDIM EDEBİLİRLER MESELA SIRA KONUSUNDA

İLK ÖNCE BİR DEFTER ELİNİZE ALIN DEFTERİN BAŞINA İSİMLERİNİZİN İLK VE SOYADLARINIZIN İLK HARFİNİ YAZIN

SONRA KARANLIKTA DEFTERİ AYNAYA GÖSTEREREK KAPALI KÜÇÜK BİR ALANDA YAPICAKSINIZ BUNU 5 KEZ MUKLAKMUK DEYİN

IŞIĞI ASLA AÇMAMANIZ GEREK 5 DAKİKA İÇERİSİNDE O KİŞİNİN HABERİ OLACAK VE BİR PATLAMA SESİ GELECEK HEMEN IŞIĞI AÇIN DEFTERİN SON SAYFASINDA YAZAN İSİMDEDİR SIRA

ali: bulduk ! vallahide billahide bulduk bir defter bulun
ali masada bir tane bulur
cengiz: nasıl olcak o ?
ali: gelin öğreneceksiniz
ceren: valla ben gelmem
sevim: niye ?
ceren: çünkü benim kapalı alan fobim var
sevim: gel sen gel
cerende gelir
sevim: neresi orası ?
ali: tuvalete gideceğiz
tuvalete giderler kapıyı kapatırlar ali ışığıda kapatır
ceren: yalnız acele ettik isimlerimiz ne olacak
sevim: ali aç ışığı
ali açar
ceren: siz ona niye ali koray gerçek ismi ?
sevim: ceren korayın diğer ismi ali ve koray aliyi seviyor alide gerçek ismi onu kullanıyoruz o yüzden
ceren: anladım
ali gelir
ali: sevim , ceren sizde yazın
sevim ve cerende yazar
koray ışığı kapatır
defteri aynaya gösterirler beraber 5 kez ''muklakmuk'' derler 6 saniye sonra patlama sesi gelir ali ışığı açar biraz sarsılma olur murat yatağının üzerindedir telefonuna mesaj gelir ''K4bU8Lu 3V'' yazmaktadır murat okumaya başlar mesajda ''24 saat içerisinde gebereceksin'' yazmaktadır sevim gelir
sevim: murat malesef ilk kurbanımız sensin en geç 1 hafta içerisinde öleceksin iyi değerlendir bence bu vakti
4.bölümün sonu
5.bölüm özeti
artık 5 genç hayata küsmüslerdir hiç yemek yiyememekte su içememektedirler oraya kadar ulaşmışdır sevim , ceren , cengiz ve koray muratla dolaşır gözetlemeye başlarlar koruma duvarı oluşturmaya çalışırlar
murat neler yapacak ? murat öldürülecekmi peki nasıl ? arkadaşları bunu engelliye bilecekmi ? bu soruların hepsinin cavapları cuma günü burada kabuslu ev heyecan dolu 5.bölümüyle cuma günü ff'de !