kabuslu ev 3.bölüm yeni bölüm 25 şubat 2012 cumartesi

Onur_35

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184
3.BÖLÜM
BU TÜR OLAYLAR GENELLİKLE ZALİMLERE GELİR BAŞKASINA DENK GELMESİ İMKANSIZIN ÖTESİNDEDİR

5'i salondadır artık iyice korkuyorlar ve kaldıkları korkunç yerden uzaklaşmayı düşünmektedirler
cengiz: nasıl gitti bu araba anlamıyorum hala !
ceren: bilmiyorum ama bence çalındı
sevim: ceren bu bir engel araba yok ortadan kalktı çünkü bir güç bizim buradan kamamızı engelliyor anla artık dün nerdeyse ali ile beni öldüreceklerdi
murat: bence doğru dün olanlardan sonra o mektubu kim yazabilirki hem ? üstünde murata yazıyordu oyun başlasın diyiyordu gittikçe dahada korkunç bir hal alıyor bu durum
ali: keşke gelmeseydik iyikide beni aldınız almak istememiştiniz yoksa içinizden biri şu an mezarda olacaktı
cengiz: bence artık yatalım yarın nasıl olacak bakalım ?
ceren: ben yatmam korkuyorum
ali: iyi hiç uyumayalım yarında uyumayalım ortalıkta zombi gibi dolaşalım herkes yatağa hadi
20 haziran 2012 çarşamba saat 02:55
murat ile sevim beraber yatmıştır ali tek cengiz ile ceren beraber uyumaktadır hiç bir sorun yoktur kapı açılır hızlıca kapanır kimse uyanmaz bir sesler gelmeye başlar yaklaşık 10 saniye sürer patlama sesi gelir ve ev sallanır herkes uyanır odadan çıkar merdivenden inmeye başlarlar sallantı kesilir bir cam kırılma sesi gelir hemen salona inerler ali ışığı yakar
cengiz: cam kırıldı !
murat: gördük herhalde
simsiyah bişi uçarak cama gelir daha çok sallanmaya başlar dumanlar falan gelir ampul yere düşer merdivenden çıkarlar odaya giderler ışık açıktır televizyonda açıktır ve bozulmuştur nereden geldiği belli değildir
ali: nerden geldi nu televizyon !?
her şey geriye gitmeye başlar ve yataklarına geri dönerler
sabah olur gece olan hiç bir şeyi hatırlamamaktadırlar
ceren:bu gün polise gitmeyi unutmayalım
murat: unutmayız bir kavaltı edelim bişi olmadı gece korktunuz o kadar
4 saat sonra
polis eve gelmiştir
ceren: nasıl oldu bende bilmiyorum burası gece o kadar ıssız ki insan korkuyor birde dağda bir yerde olduğumuz için köpekler çok burada gece sürü oluyorlar bunu çalan hırsız nasıl korkmadı anlamış değilim
polis: evde garip esrarengiz şeyler oluyor diyiyorsunuz birde peki biz arkadaşlarla araştıracağız telefonla haber vereceğiz
ceren: saolun
polis kapıdan çıkar ve gider
sevim: ne oldu ??
ceren: araştıracaklar bize telefonla haber verecekler
murat: nasıl olacak o iş ?
ceren: bilmiyorum
2 şaat sonra
cerenin telefonu çalar ceren açar
ceren: alo
polis: kayıt bulunamadı sizin ev kabuslu ev ve birden kaybolmuş üzgünüm ama yakında öleceksiniz
3.bölümün sonu
4.bölüm özeti
internette bununla ilgili bir çok araştırma yaparlar ve sonuçlar karşısında şoka girerler sırada kimin olduğunu araştırmaya çalışırlar

sıra kimde ? sıranın kendisinde olduğunu öğrenen kişi neler yapacak ? nasıl sonuçlar çıkacak ? bu soruların hepsi yarın 4.bölümde kabuslu ev yarın 4.bölümüyle ff'de aynı gün yeni bölümüyle sarı çizmeli mehmet ağa 5.bölümüyle ff'de olacak