Kaan Yıldırım da 'Hakime Hanım'dan Ayrıldı! | ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
kaan-1-696x780.jpg

Kaan Yıldırım da Hakime Hanım'dan ayrıldı!

Yapımcılığını Tims&B Productions'ın, yönetmenliğini Murat Saraçoğlu'nun üstlendiği, senaryosunu Ayfer Tunç'un yazdığı ve kadrosunda Vahide Perçin, Yusuf Çim, Feyza Sevil Güngör ile Cem Sürgit'in yer aldığı dizide ayrılıklar devam ediyor.

Cem Davran'ın ardından başarılı genç oyuncu Kaan Yıldırım da birtakım değişiklikler nedeniyle setine ara verilen diziden ayrılma kararı aldı ve yeni proje görüşmelerine başladı.

Hakime Hanım, yeni sezonda ATV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Dizi iptal olacak gibime geliyor :( Halka'nın ikinci sezonu olsa da oraya gitse bari :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu sefer yanlış hedef. :A @Forumdash

@Forumdash bütün seti dağıtıcak bu gidişle. :A

Yusuf'un gitmesini bekleyen @Forumdash'a şok. :A
Bi başka konuda Kaan son zamanalrda magazinsel oldu demiştim:A Çok şaşirmadım. Yusuf zaten Kaan'ın yanında ezilecekti..

Furkan Palalı, Murat'a düşman diye geldi ama çok pasif kalmişti. Murat ölünce ortam ona kalınca kendini gösterebildi. Yusuf için çok zayıf isim aranıp diziyi mahvederlerse Vahide'ye yazık olacak:(

Sen mi editledin @aserat:F

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bi başka konuda Kaan son zamanalrda magazinsel oldu demiştim:A Çok şaşirmadım. Yusuf zaten Kaan'ın yanında ezilecekti..

Furkan Palalı, Murat'a düşman diye geldi ama çok pasif kalmişti. Murat ölünce ortam ona kalınca kendini gösterebildi. Yusuf için çok zayıf isim aranıp diziyi mahvederlerse Vahide'ye yazık olacak:(

Sen mi editledin @aserat:F
Mevlana'da da birlikte oynadılar ve orada da Kaan'ın rolü daha önemli diye biliyorum Yusuf'un rolünden. O yüzden pek bir şey olmazdı ama Yusuf da çıksa artık bu diziden iyi olur, hayır gelmez gibi. :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Mevlana'da da birlikte oynadılar ve orada da Kaan'ın rolü daha önemli diye biliyorum Yusuf'un rolünden. O yüzden pek bir şey olmazdı ama Yusuf'ta çıksa artık bu diziden iyi olur, hayır gelmez gibi. :A
Diğer konuda da dedim. BABA'dan feyz alsınlar. Ergenlere hitap eden isimlerle oynamasın Vahide:(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Dijital platformlara geçti oyuncuların çoğu, doğru düzgün isim kalmadı ki. :bilmem:
Sonucta digital işler filmler gibi belli bi zaman içinde çekiliyorlar. TV'dekiler gibi bir bölümü 1 haftada gece gündüz değil, 1 haftada 2 bölümü bile çekıyorlardir. Engel sayılmaz onlar için. TV'ye geri dönmeyi heralde kariyerlerinde düşüş imajı olarak algılıyorlar diye tvye iş yapmak istemiyorlar gibi. Ama digitale geçenlerin işleri de pek içacici değil:A