Kağıttan Hayatlar ve Fatma, Birçok Ülkenin Top 10'unda!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,875
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Netflix, Netflix Türkiye'nin orijinal yapımı olan Kağıttan Hayatlar ve Fatma'nın global performans verilerini paylaştı!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Can Ulkay'ın oturduğu, başarolünü Çağatay Ulusoy'un çocuk oyuncu Emir Ali Doğrul ile paylaştığı film; 47 ülkenin Top 10 listene girmeyi başardı.

Özgür Önürme'nin senaryosunu kaleme aldığı, Özer Feyzioğlu'nun yönetmen koltuğunda oturduğu 6 bölümden oluşan Fatma ise yayınlandığı ilk ay içerisinde 36 ülkenin Top 10 listesine girmeyi başardı.

Bu ülkeler arasında Arjantin, Avusturya, Birleşik Arap Emirlikleri, Fransa, İspanya, İsrail, Meksika, Mısır, Portekiz, Suudi Arabistan, Şili, Yunanistan, Venezuela gibi ülkeler yer alıyor.

Kağıttan Hayatlar ve Fatma sadece Netflix'te!

Son düzenleme:
Reactions: Angelica and Gizmen
İkisine de tebrikler, Kağıttan Hayatlar'ı da çok bekletmeden izleyeyim artık.

Çok güzel bir başarı. Böyle kaliteli yapımların dünyada da ses getirmesi gurur verici. Yalnız Flix Patrol'de kağıttan hayatlar 61 ülkede ilk 10 a girdi yazıyor. Onu anlayamadım.
------

Bu arada Netflix, Türkiye'de film stüdyosu açacakmış sanırım. Haberini yapmak istersen @Emre Ozansoy

Son düzenleme:
Reactions: Emre Ozansoy
Mesajını şimdi gördüm, açılmış konu.

Reactions: Gizmen
Kağıttan Hayatlar'ın Çağatay Ulusoy faktörüyle başarılı olması şaşırtmadı ama Burcu Biricik gibi dünya çapında onun kadar tanınmayan birinin başrolde olduğu bir dizinin bu kadar izlenmesi çok güzel gelişme.
@serhatt için bu kadar fazla çatlamak zor olmalı üzülüyorum haline.

Nesine çatlayacağım buna oranla doğru orantılı bir şekilde TV'de patladı. Dijital de ise meraktan açıp hemen kapayanlar sayesinde yüksek çıkıyordur tıklanma sayısı yüzünden yani.

TV'de patladı mı.
8 reyting patlama oluyorsa Allah herkese 8 reytinglik patlama versin.

Fatma içinse şu tweet yüzüne tokat gibi çarpacaktır.

https://twitter.com/x/status/1397248362785742855
Sen kendine bakmadan beni mi tokatlamaya çalışıyorsun, ne zavallı bir hareket.
Asıl tokat manyağı sen olmuşsun, her diziden darbe yiye yiye fakat bir türlü kabul etmiyorsun.

Masumlar'a birkaç ayda 3-5 reyting düştü diye demediğini bırakmadın, senin dizin bir hafta da 3-4 reyting kaybetti ve kaybetmeye de devam ediyor ama patlamadı öyle mi? Hadi abi ya kendini kandırmaya devamke.