ATV Kaçak - Dizi Yorumları

Vay sevindim kalite abidesi diziyi kaçırmamanı
Bende izliyorum ama 15 bölüm kaçırmışlığım var Cuma ve Pazar günü 3'er 4'er bölüm izliyorum yetişmem lazım
kalite gördüm mü izlerim kaçırmam
ilk bölümden beri aralıksız izliyorum ben yetiş sen de
)

son 2 bölümü sınavlardan ötürü izleyememiştim izledim bugün hatta 3 bölüm öncesinin sonundan başladım 23.bölümü özet şeklinde geçtim çünkü çoğunu izlemiştim son bölümü de full izledim süperdi gerçekten

ama heycan eksik heycan yeni kişiler girmeli yeni şeyler olmalı yoksa çok çabuk sıkar

mematinin çocuğu öğrenmesi süper oldu merveyle beraber olmasını istiyorum

Kaçak dizisinin setinden...Serhat Hakeri...Gürkan Uygun..

mematiye sakal yakışıyor bence şu bıyığı kessin karizma adam gerçekten

bakalım izlicez
diziye yeni karakterler girmesi lazım senaryo çok dar çok
Bu oyunun sonuna geldiler,bundan sonra ne işleyecekler bilmiyorum.
Bu kadar beceriksiz bir senaryo ekibi olmaz Gürkan Uygun gibi oyuncuyu mundar edecekler.

Bu oyunun sonuna geldiler,bundan sonra ne işleyecekler bilmiyorum.
Bu kadar beceriksiz bir senaryo ekibi olmaz Gürkan Uygun gibi oyuncuyu mundar edecekler.
bikaç yeni karakter ayrı olaylar falan olursa dizi güzel kendi açımdan söylüyorum vadiden sonra kaçak var

inşallah yapmazlar senaryo sıkıntı ama güzel dizi
Süreç Film Adanalı'da saçmalamaya başlamıştı son sezon,umarım burda da aynısı olmaz.
Hatta Gürakan Uygun'un yerinde olsam diziyi bırakırım öyle bir durumda oynamam.

Süreç Film Adanalı'da saçmalamaya başlamıştı son sezon,umarım burda da aynısı olmaz.
Hatta Gürakan Uygun'un yerinde olsam diziyi bırakırım öyle bir durumda oynamam.
sonlara doğru bozsa da adanalı süperdi ya efsane dizidir maraz ali adanalı heyt be fark varrr
keşke öyle bi dizi yine çekilse hiç kaçırmam

sonlara doğru bozsa da adanalı süperdi ya efsane dizidir maraz ali adanalı heyt be fark varrr
keşke öyle bi dizi yine çekilse hiç kaçırmam
Maraz Ali'nin dövüş sahneleri için izliyordum ben.Bazı sahneleri çok çocukcaydı.