Kaç Para Hangi Gün Yayınlanacak

Since2011

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Böyle eğlencelisi, böyle ödüllüsü, böyle heyecanlısı yok...
Evler, arabalar, motosikletler, beyaz eşyalar,tatiller ve daha neler neler…
Hepsi birbirinden muhteşem ödüller sizleri bekliyor.
Bu yarışmada "YOK, YOK"...
1956 yılında ilk kez Amerika Birleşik Devletleri'nde yayınlanan ve Şu ana kadar yaklaşık 20 ülkede yayınlanarak rekor kıran "Kaç Para?", atv ekranlarında her hafta izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor….
Gelin fiyatları doğru tahmin edin ev, araba, tatil ve birbirinden değerli hediyeler sizin olsun…
Tüm bu ödülleri kazanmanız için tek yapmanız gereken alışverişlerinizde artık fiyatlara daha dikkatli bakmak ve "Kaç Para" stüdyosuna gelip seyirci koltuklarına oturmak. Belki de şanslı kişi sizsinizdir.
Grubunuzu kurun, stüdyodaki seyirci koltuklarında yerinizi alın. Bu programda yarışmacı olabilmek için eleme yok, şart yok, kural yok.
Şansınıza güveniyorsanız belki de o anda stüdyoda seçilecek yarışmacı sizsiniz...

KAÇ PARA?
ŞİMDİ, ÇARŞI-PAZAR FİYAT BİLGİSİNİZİ KONUŞTURMA ZAMANI…

Tahmin gücüne güvenenleri, fiyatlarla arası iyi olanları şimdi sayısız ödüller bekliyor! Ben bilirim ve kazanırım diyorsanız sizi bekliyoruz.
Kaç Para Pazar 18:00 Atvde Başlıyor

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,719
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Hepimiz Prime-Time diye tahmin ederken, gündüz kuşağı programı çıktı. Çok şaşırdım doğrusu :)
Bakalım başarılı olabilecek mi :)

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Yaklaşık 50 dakikalık bir program olacak yani... Kısa... Rakibi de pek yok gibi... İlk 20'ye girerse, 3-3.3 reyting alırsa ve 15 share geçerse başarılı sayılır tahminim... İlk 18'e girer, 3.5 reyting alır ve 18 share alır... Tahmin etmek zor... Hiç gündüz kuşağı tahmini yapmamıştım... Bu tahminler tamamen mantık.