'Kızlar ve Anneleri' Yeniden Sunucu Değiştirdi!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
thumbnail_1410892995.jpg

atv'nin sevilen yarışma programı Kızlar ve Anneleri'nde sunucu değişikliği yaşandı.

Yapımcılığını Mavi Klaket'in üstlendiği ve hafta içi her gün ekrana gelen yarışmayı sırasıyla Ümit İbrahim Kantarcılar, Mert Palavaroğlu ve Lemi Filozof sunmuştu. Yarışmada yeniden bir sunucu değişikliği yaşandı ve yeni sunucu şu sıralar Yeşil Deniz dizisinde rol alan başarılı oyuncu Burak Serdar Şanal oldu. Burak Serdar Şanal yarışmayı 23 Mart'tan itibaren sunacak.

Kızlar ve Anneleri, yeni bölümleriyle hafta içi her gün 13.00'da atv'de!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Uzatmayın şu programı ya. Mahvettiniz.

Çok güzel bir programdı bence, çok severek izliyordum yazın. Ümit çok güzel sunuyordu, hadi o yok Mert de fena değildi. Son gelen isim hiç olmamıştı.

Bitirin bence daha fazla saçmalamadan!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Lemi Filozof'tan daha iyi bir seçim olmuş, ama ATV artık bitirmeli programı. Bu kadar değişiklik sonrasında çok yıprandı ve ilk 100'e girememeye başladı. Oysa daha önce çok iyi sonuçlar alıyordu. Umarım bu son değişikliktir. Neyse, hayırlısı bakalım.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
ümit nasıl bir ah ettiyse program dikiş tutmuyor. ))) Aslında aklıma bir şey geliyor bu kadar "erkek" sunucunun değişmesini ama günahlarını almayayım)))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ümit kantarcılar döneminde 3 reyting alan yarışma ümitten sonra 0 ortalama reyting almaya başladı yani 1 bile alamaz oldu okadar kişi gelip gidiyor ama ümitciğimin yeri dlmuyor :-):-):-)

ayrıca yine söylemiştim serhan arslan dan iyi kimse sunamaz bu programı ümitten sonra en doğru tercih serhan arslan dır
hayat bilgisinde oynamış olan kopil yani :A:A:A
serhanh0202.jpg

yigit_00

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205
En son sunan adamdan daha iyi bir tercih olduğu aşikar ama bu değişiklik haberlerinden sıkıldım. Umarım yakında biter de herkes kurtulur. :(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
ümit kantarcılar döneminde 3 reyting alan yarışma ümitten sonra 0 ortalama reyting almaya başladı yani 1 bile alamaz oldu okadar kişi gelip gidiyor ama ümitciğimin yeri dlmuyor :-):-):-)

ayrıca yine söylemiştim serhan arslan dan iyi kimse sunamaz bu programı ümitten sonra en doğru tercih serhan arslan dır
serhanh0202.jpg
Onun sunması gerçekten de iyi olabilir, en azından biraz dikkat çeker program. :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061

serhanh0202.jpg
Serhan iyidir ya program ivmelendirdi en azından :( Şimdi bu program hafta içi her gün, Yeşil Deniz'de sanırım İzmir'de çekiliyor nasıl olacak acaba merak ediyorum :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Onun sunması gerçekten de iyi olabilir, en azından biraz dikkat çeker program. :)
Serhan iyidir ya program ivmelendirdi en azından :( Şimdi bu program hafta içi her gün, Yeşil Deniz'de sanırım İzmir'de çekiliyor nasıl olacak acaba merak ediyorum :D
enerjisi bile yeter bu çocuk çok komik acaip birşey :F:F:F
en önemlisi artısıda tecrübesi var 2005 yıllarında kanal d çocuk kulübünü sunuyordu kızlar ve anneleri için en uygun kişidir bence:-):-):-)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
enerjisi bile yeter bu çocuk çok komik acaip birşey :F:F:F
en önemlisi artısıda tecrübesi var 2005 yıllarında kanal d çocuk kulübünü sunuyordu kızlar ve anneleri için en uygun kişidir bence:-):-):-)
Teklif gelse bile onun kabul edip etmeyeceği şüpheli, program eskisi gibi değil artık. :X