'Kızılcık Şerbeti' Ekibinden 'Kadınlar Günü' Videosu! | Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,872
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
GIKsK8cXsAAKwGh

Show TV'nin Gold Film imzalı sevilen dizisi 'Kızılcık Şerbeti' ekibinden 'Kadınlar Günü' videosu!

Barış Kılıç, Evrim Alasya, Ahmet Mümtaz Taylan, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman'ın başrolünde yer aldığı dizinin yeni bölümü öncesi '8 Mart Dünya Kadınlar Günü' için özel bir video yayınlandı.

Kızılcık Şerbeti, yeni bölümüyle şimdi Show TV'de!

Bunu paylaşıp peşine 60-65 yaşındaki adamın eşini kızı yaşındaki kadınla aldatması üzerine gelişen olaylar konulu bölüm yayınlayacaklar, trajikomik:)

Son düzenleme:
Ben artık dizide güçlü kadın göremiyorum. Hepsini ezdiniz geçtiniz. En güçlü olan Kıvılcımı bile.

Komik bir video olmuş. Dizinin İçeriği ve bu videoda verdiği mesaj çelişkili.
Dizi iyice seyircisi ile dalga geçmeye başlamış. Bugün Çimen sahnesine denk geldim. Artık şaşırmıyorum dizideki olaylara.
Nerden nereye gelmiş dizi. İzleyicilerine sabır diliyorum

• Beğendim
Reactions: tifosi12345
Dizi maalesef ilk sezonki senaryo başarısından da yarattığı etkiden de hızla ulaştı ve rezil bi hal aldı.

GIKsK8cXsAAKwGh

Show TV'nin Gold Film imzalı sevilen dizisi 'Kızılcık Şerbeti' ekibinden 'Kadınlar Günü' videosu!

Barış Kılıç, Evrim Alasya, Ahmet Mümtaz Taylan, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman'ın başrolünde yer aldığı dizinin yeni bölümü öncesi '8 Mart Dünya Kadınlar Günü' için özel bir video yayınlandı.

Kızılcık Şerbeti, yeni bölümüyle şimdi Show TV'de!

Ben artık dizide güçlü kadın göremiyorum. Hepsini ezdiniz geçtiniz. En güçlü olan Kıvılcımı bile.

Gerçek hayatta olan çirkinliklerin eline su dökemezler yine de.

Komik bir video olmuş. Dizinin İçeriği ve bu videoda verdiği mesaj çelişkili.
Dizi iyice seyircisi ile dalga geçmeye başlamış. Bugün Çimen sahnesine denk geldim. Artık şaşırmıyorum dizideki olaylara.
Nerden nereye gelmiş dizi. İzleyicilerine sabır diliyorum

Dizi maalesef ilk sezonki senaryo başarısından da yarattığı etkiden de hızla ulaştı ve rezil bi hal aldı.
Rahmetli @alperuz u bu tweeti için tebrik ediyoruz :X kalmadı forumda böyle objektif kişiler
... @Angelica @Aserat @offensive @Yakamoz-Asi @12.Adam @Carpe Diem @mrt-06 @Zeyno @dreamy @Hobbit

Aynı anda iki dizi yazdıklarında her zaman ilk yazdıkları çöp ediyorlar. Başa çıkardıkları Nilay, geri plana attıkları Doğa ve imam nikahı kıydıkları Çimen ile mutluluklar. Umarım sezon sonuna kalmadan dizi çöplüğünde yerini alır.

• İlginç
Reactions: xemrexxx
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam