Kızılcık Şerbeti - 3. Sezon Fragmanı | Show TV

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,807
Puanı
1,061

Show TV'nin fenomen dizisi Kızılcık Şerbeti'nin 3. sezon fragmanı yayınlandı.

Yapımcılığını Gold Film'in üstlendiği, kadrosunda Evrim Alasya, Barış Kılıç, Ahmet Mümtaz Taylan, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Sibel Taşçıoğlu, Özge Özacar, Ceren Karakoç, Şebnem Bozoklu, Fırat Çelik ve Şebnem Dönmez'in yer aldığı yapım, büyük sürprizlerle izleyici karşısına çıkmaya devam edecek.

Kızılcık Şerbeti, yeni sezon ilk bölümüyle 13 Eylül Cuma 20.00'de Show TV'de!

https://twitter.com/x/status/1832101469115306409

Çok güzel tanıtım olmuş ama Kıvılcım ve Ömer'i bu denli bozmaları izleyiciyi uzaklaştırır. Alev'i öldürmeleri şok etmedi, beklenen bir şeydi.

Bu sezon zirve Kızılcık'ın olur ama bu sezon bitirmezlerse yeni bir dizinin gelmesiyle yerle bir olabilirler. O yüzden bu sezonun son olması dileği ile

kizilcik serbeti. zaten dizinin baslangici dolayli evrim, baris ,settar gibi onemli oyuncularin uzerine bir de ahmet mumtaz gibi bir deger daha katildi, yetmedi bu sezona da diger begendiklerim den 3 ismin katilim yapmis olmasi , , ,

yani, hep begendigim oyuncularin gelmesi kaderin bir mesaji mi bilemedim . kader illa - e artik diziye basla ve yetis mevcut bolume diyor .
2 sezonu aradan cikarmam zor gibi , o yuzden 3. sezon dan baslarim bakmaya... < kesin olmamakla beraber .
🙄

Alev gitmemeliydi, gidecekse de adam akıllı gitmeliydi. Fragmanı beğenmedim.