Kızıl Goncalar - Tanıtım Fragmanı | FOX - Yeni Dizi

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,396
Puanı
1,061

FOX'un merakla beklenen yeni dizisi Kızıl Goncalar'ın fragmanı yayınlandı.

Yapımcılığını Gold Film'in, yönetmenliğini Ömür Atay'ın, senaristliğini Necati Şahin'in üstlendiği, başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz'in paylaştığı yapım, seküler bir Atatürkçü olan Levent ve mutaassıp bir tarikatın içinde yaşayan Meryem’in kaderlerinin kesişmesini konu alırken, inanç ve fikir ayrılıklarına rağmen "evlat" söz konusu olduğunda anneliğin/babalığın birleştirici gücüne dikkat çekiyor.

Kızıl Goncalar, yakında pazartesi akşamları FOX'ta!

Seni Çok Bekledim havasimi desem, Kizilcik Serbeti havasimi desem... Bilemedim. Ama kesinlikle tutacak ve Kizilcik Serbeti etkisi yaratacak. Wah Ne Gemiler Yaktim Wah... Yazik olacak Canim Show Tv'imeeee

Seni Çok Bekledim havasimi desem, Kizilcik Serbeti havasimi desem... Bilemedim. Ama kesinlikle tutacak ve Kizilcik Serbeti etkisi yaratacak. Wah Ne Gemiler Yaktim Wah... Yazik olacak Canim Show Tv'imeeee
Seni Çok bekledim havası mı ilginç hiç öyle bo4 hava yok daha çok kızılcık şerbeti havası var

Ömer ve Kızılcık Şerbeti'ne benzetmeyeni dövüyorlarmış.
Muhafazakar aile denildiğinde tarikate varan bir uçluk olacağını düşünmediğim için şaşırdım. Ama sadece bu kısmı bile büyük sansasyon yaratacağını gösteriyor ki Faruk Turgut bunun sinyallerini vermişti. Fragman da bayağı iddialı ve pazartesi dengelerini değiştirmesi hiç sürpriz olmaz.
------

YARILDIM

https://twitter.com/x/status/1729500107240853958

Reactions: -potterhead-
fragman kesinlikle güzel, Ömer dizisini çok fena etkileyecektir.

Şimdide bu tarz dizileri çekmeleri moda oldu. Ömer dizisine hiç hakim değilim ama bu dizinin Kızılcık Şerbeti ile alakası yok, bunda tamamı ile dram kokusu var.

Benzer olmasada bana Kalifat’ı anımsattı.

Reactions: Angelica
Ee bu dizi Ömer Şerbeti?. Tarikat beklemiyordum şaşırdım

Reactions: Angelica
Bana fragman başı itibariyle Ömer, sonlarına doğru Kızılcık Şerbetini anımsattı. Murat Sonerin Üç Kuruş dizisinin yapılış şeklini anlatma biçimine benzemiş. Hoca mı tuttu koy. Tarikat mi popüler koy. Müezzin mi tutmuş onu da koy. Al sana Kızıl Goncalar.
İsmi Ömer'in Şöbiyeti olsa daha iyi olurmuş gibi geldi 😂

Reactions: Angelica and Dosi
Faruk turgut demişti zaten bundan sonraki işlerimiz Kızılcık Şerbeti tarzında işler olcak hayırlısı

Dizi başlasın Murat Soner’den dinleyeyim bunu

İzlemeyi düşünmüyorum ama, fazla dram olan dizilerden uzak duruyorum, bir süre sonra beni boğuyor.
Böyle bir dizi beklemiyordum onuda ekliyeyim. Bir karmaşa var, sanki dönem dizi havasında ama aslında bu zamanı anlatıyor. İlk bakınca dönem sandım taki sarışın kadının sahnesine kadar

Beğenmedim fragmanı. Kasvetli buldum herkesin aksine elde patlayacağını düşünüyorum.
Kanalı FOX, başta iyi gidip sonra düşerse hiç şaşırmam. İnsanların ilgisini çekecek bir fragman, ama işlenişi iyi değilse ve ilk üç bölüm kendine çekmezse ortalama gider.

Reactions: serhatt and Hobbit

Yapımcı bu diziye yıllardır hazırlanıyordu ne Kızılcık Şerbeti nede Ömer yapıldı diye yapılmıyor

Faruk turgut demişti zaten bundan sonraki işlerimiz Kızılcık Şerbeti tarzında işler olcak hayırlısı

Bu diziye daha önce hazırlandılar
------

Beğenmedim fragmanı. Kasvetli buldum herkesin aksine elde patlayacağını düşünüyorum.

Hatırlıyormusun sen Kızılcık Şerbeti de tutmaz demiştin

------

Tanıtım çok iyi ve olay yaratacak bir dizi olacak.
@Angelica

Aynen çok konuşulan bir dizi olacak bu

Bu diziye daha önce hazırlandılar
------

Hatırlıyormusun sen Kızılcık Şerbeti de tutmaz demiştin

------

Aynen çok konuşulan bir dizi olacak bu
Ben açıklamasında duymuştum Kızıl Koncalar Kızılcık Şerbeti tadında olacak ve bundan sonraki işlerimiz de öyle olacak dedi

Bu sezonun en flaş dizisi olabilir.

Dizi evet Ömer ve Kızılcık Şerbeti'ne benziyor ama bence Kızılcık Şerbeti gibi kendini izlettiricek bir dizi olmayacak (Ömer'de kendini izlettiriyor ama ben izlemediğim için yorum yapmam tutarsız olur). Bu yüzden dizinin nedense hiç esip gürleyeceğini düşünmüyorum kanalın elinde patlarsa şaşırmam
patlamasa bile ortalama gider.

Reactions: cookies