'Kızıl Goncalar' Sezon Sonunda Final Yapıyor! | NOW

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
64,289
Puanı
1,061
GXr9LgtXgAAtWSV

NOW'un çok izlenen ve konuşulan dizisi Kızıl Goncalar'ın akıbeti şimdiden belli oldu.

Yapımcılığını Gold Film'in üstlendiği, başrollerini Özgü Namal, Özcan Deniz, Mert Yazıcıoğlu, Erkan Avcı, Mert Turak ve Tolga Tekin'in paylaştığı yapım, 30 Eylül'de açacağı 2. sezonuyla ekranlara veda edecek. Faruk Turgut, yaptığı açıklamada dizinin en baştan itibaren iki sezon olarak planlandığını ve daha fazla uzatılmayacağını açıkladı.

Kızıl Goncalar, yeni bölümleriyle 30 Eylül'den itibaren her Pazartesi 20.00'de NOW'da!

Dizi daha sezonu bile açmadı, açtığında da reyting derdi olmayacaktır blöf yapmayı gerektirecek bir durum yok. :A Faruk Turgut zaten daha önceki röpörtajında yaptığı işleri en fazla 2 sezon devam ettirmekten yana olduğunu ama Kızılcık Şerbeti çok tuttuğu için kanaldan devam etmesi için ısrar geldiğini belirtmişti. Şerbo pembe diziye bağlayarak bir şekilde kendini uzattı ama burada aynı olay hiç işlemez aksine ters teper (zaten senaryosu ve bölümleri uzun sürede zor yazılıyormuş). Umarım sonradan fikir değişmez de başı sonu belli bir iş olarak akıllarda iyi kalır.

Dizi daha sezonu bile açmadı, açtığında da reyting derdi olmayacaktır blöf yapmayı gerektirecek bir durum yok. :A Faruk Turgut zaten daha önceki röpörtajında yaptığı işleri en fazla 2 sezon devam ettirmekten yana olduğunu ama Kızılcık Şerbeti çok tuttuğu için kanaldan devam etmesi için ısrar geldiğini belirtmişti. Şerbo pembe diziye bağlayarak bir şekilde kendini uzattı ama burada aynı olay hiç işlemez aksine ters teper (zaten senaryosu ve bölümleri uzun sürede zor yazılıyormuş). Umarım sonradan fikir değişmez de başı sonu belli bir iş olarak akıllarda iyi kalır.
İşte reyting derdi olursa planlıydı diyecekler, sezon sonunda da hala çok yüksek reyting alırsa kanal ısrar etti diye kapaklattıracaklar. Akıllı adam iki durum için de şimdiden hazırlık yapıyor yani gayet de blöf bana göre. :Z

Yanlış hatırlamıyorsam Kızilcikta 2 Sezon planlanıyordu 3. Sezonu çekiliyor. Final Yapacağını pek zannetmiyorum bu sezon sonunda

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram