'Kızıl Goncalar'ın MIPCOM Afişi Yayınlandı! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
58,168
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Gold Film imzalı FOX'un yeni dizisi 'Kızıl Goncalar'ın MIPCOM afişi yayınlandı.

Özgü Namal ile Özcan Deniz'in başrolünde yer alacağı, yönetmen koltuğuna Ömür Atay'ın oturacağı, senaryosunu Necati Şahin'in kaleme aldığı dizi sete çıkmak için gün sayıyor.

Dizinin 19 Ekim 2023 tarihleri arasında, Cannes Palais des Festivals et des Congrès alanında gerçekleştirilecek olan MIPCOM afişi yayınlandı.

Kızıl Goncalar, yakında FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Reactions: Angelica
MIPCOM için alelacele yapıldığı belli olduğu için asıl afişin daha özenli hazırlanacağını umuyorum. Kağıt üstünde heyecanlandırıcı bir iş umarım sonucu da güzel olur.

Reactions: AhmetBayram
Afiş fena değilde Özcan denizin yüüzü normal gözükürken neden Özgü ye bu filtre yapmışlar ya

Ay çok kötü.Özgü dokunsalar ağlayacak gibi duruyor sarılasım geldi kadına

Daha çekimler başlamadığı için alelacele bir şey yapıp geçmişler umarım asıl afişi özenli olur. Özcan Deniz'in saçlarını boyamayı bırakması ne kadar iyiyse Özgü Namal'a uygulanan gereksiz miktarda fotoşop da o kadar kötü.

Özgü Namal yıllar sonra Gold Film le çalışması Hanımın Çiftliğini hatırladım gold film imzalı bir işti başarılı sonuçlar elde etmişti Bu dizidende umutluyum Bam Baska biri pazartesiden gidicek gibi duruyor bu diziyi pazartesi yaparlarsa tutar

Özgü Namal'a gereksiz shop yapmışlar, onun dışında afiş zaten kötü olmuş.

Özgü Namal adına üzüldüm Özcan Deniz gibi bi kalitesiz ile partner olacağı için

Bambaşka Biri farklı bir günde bitmezse yılbaşından önce başlamayacağı kesinleşti. Yeni yılın ilk Pazartesi'de ayın 1'ine denk geliyor, belki 8 Ocak'ta yayınlanabilir.