Kıvanç Tatlıtuğ'dan Yeni Film: 'Aşıklar Bayramı'

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images

Kıvanç Tatlıtuğ'dan yeni film!

Bugüne kadar yer aldığı projeler ile adından söz ettiren ve yeni yılda yayınlanması planlanan Bir Denizaltı Hikayesi'nin başrolünde yer alan Kıvanç Tatlıtuğ'dan yeni bir film geliyor.

Tatlıtuğ; yapımcılığını OGM Pictures ve Nar Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Özcan Alper'in oturacağı ve adı' Aşıklar Bayramı' olarak belirlenen filmde başrol olarak yer alacak.

Eylül ayında sete çıkacak olan kadrosunda Settar Tanrıöğen de yer alıyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Özcan Alper yönetmen koltuğunda oturuyorsa eğer, muhtemelen politik bir film olacak demektir. Bir edebiyat uyarlaması olan bu filmin konusu ise, "25 yıl boyunca hiç görüşmemiş saz aşığı Heves Ali ile avukat oğlu Yusuf’un, Kars’a doğru yolculukları anlatılıyor." Gişe filmi değil, sanat filmi olacaktır. Settar Tanrıöğen'in sanat filmi geçmişi var da, Kıvnaç Tatlıtuğ için bir ilk olacak.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Nar Film ortak yapımcı. Filmi OGM ile beraber yapıyor. @Emre Ozansoy

Onur Güvenatam zaten Kıvanç ile Netflix'e film çekeceklerini söylemişti. Özcan Alper'in olması da beklenti artırıyor. Güzel bir iş olacak gibi.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Özcan Alper yönetmen koltuğunda oturuyorsa eğer, muhtemelen politik bir film olacak demektir. Bir edebiyat uyarlaması olan bu filmin konusu ise, "25 yıl boyunca hiç görüşmemiş saz aşığı Heves Ali ile avukat oğlu Yusuf’un, Kars’a doğru yolculukları anlatılıyor." Gişe filmi değil, sanat filmi olacaktır. Settar Tanrıöğen'in sanat filmi geçmişi var da, Kıvnaç Tatlıtuğ için bir ilk olacak.
Kitap uyarlaması olduğunu zannetmiyorum, eğer öyle olsaydı belirtilirdi bence yapılan haberde. (b)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Güzel bir film olacağa benziyor anlaşılan Kıvanç yine dizi yapmayacak

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kitap uyarlaması olduğunu zannetmiyorum, eğer öyle olsaydı belirtilirdi bence yapılan haberde. (b)
Haberde belirtilmesine gerek yok ki. Kemal Varol'un Attila İlhan roman ödüllü aynı isimli romanından uyarlama. Aynı zamanda senaristlerden birisi de Kemal Varol.