Kıvanç Tatlıtuğ'dan 'Serenay Sarıkaya' İsteği!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
thumbnail_1437903994.jpg

Yeni sezonda Ay Yapım ile dizi yapacak olan Kıvanç Tatlıtuğ'dan partner isteği!

Yeni sezonda Ay Yapım ile Star Tv'de dizisi bulunacak olan Kıvanç Tatlıtuğ'un dizisi için hazırlıklar son hız devam ediyor. Kıvanç Tatlıtuğ partneri için ise son olarak Medcezir dizisinde rol alan Serenay Sarıkaya'yı istiyor. Son dönemlerde yıldızı parlayan Serenay Sarıkaya ise kendisini heyecanlandıran bir proje olmaz ise bir süre dizilere ara vereceğini açıklamıştı.

Kıvanç Tatlıtuğ yeni sezonda başlayacak olan dizisi sona erince dizilere ara verecek ve sinemaya ağırlık verecek.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Ay Yapım yeni sezonda 60 tane dizi yapacak galiba, her gün yeni bir haber çıkıyor. :X

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sero ve Kıvanç. Bence hoş bir ikili olurlar. Senaryo çok önemli tabi.:X

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
ya şu kara-kuru kızın nesini bu kadar abartıyorlar. bide bu burnuna estetik falanmı yaptırdı.ben limon ağacı ve adanalıda beğenirdim bu kızı.şimdi bi haller olmuş suratına.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
ya şu kara-kuru kızın nesini bu kadar abartıyorlar. bide bu burnuna estetik falanmı yaptırdı.ben limon ağacı ve adanalıda beğenirdim bu kızı.şimdi bi haller olmuş suratına.
Burnunu bilmiyorum ama göğüslerinde slikon vardı :)

Ikili olursa süper olur ama star bu kadar diziyi napcak .ss

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
hakkaten her gün stara yeni dizi duyuyoz hepsinde de çok bomba isimler var. star uçuyor:))
Star acuna verdiği paralarin kat ve kat fazlasini elinden cikarmak istiyor bu yılda oyleydi seneyede oyle olcak ondan sonraki senede :)

Bakalim nereye kadar devam etcek bu böyle star çok zengin bi kanal heralde (b)

murat_resmi

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
15
Serenay yeni bir film var + kivanc yeni bir dizi ocak'da = yaani imkansız
bence serenay ile engin akyurek olacak eylul'de ay yapim..zaten ay yapim yeni bir dizi var ve seme eylam 'senarist ' eylul'de 2016