Kıvanç Tatlıtuğ, Bir Dizi ve Bir Film İle Geri Dönüyor!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
kivanc_1_1_1571137968-400x400.jpg

OGM Pictures imzalı bir dizi ve bir film ile Kıvanç Tatlıtuğ ekranlara geri dönüyor!

'Aşk-ı Memnu', 'Kuzey Güney' ve 'Çarpışma' dizilerinde yer alan başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, yeni yılda yeni projeler izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Gerçek hayat hikayelerinden ekrana uyarladığı yapımlar ile adından söz ettiren OGM Pictures, yeni yılda çekilmesi ve yayınlanması planlanan bir dizi ve bir film projesi için Kıvanç Tatlıtuğ ile anlaştı.

İki projenin de detayları önümüzdeki günlerde belli olmaya başlayacak.

Kaynak: Ranini

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kıvanç yazın Jason George ile takipleşmişti. Acaba onun yazdığı bir dizi mi olacak (Hakan Muhafız ve Atiye’nin yaratıcı yazarlarından) yoksa günlerdir dedikodu olarak konuşulan Kral Kaybederse mi uyarlanıyor bilemedim.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitapları genelde TV’ye uyarlanıyor. Bu işler uzun bölüm sürelerine rağmen çok derinlikli oluyor. Kral Kaybederse de psikolojik derinliği bol bir şekilde dijitalde yayınlanırsa güzel olur aslında. :Z

• Beğendim
Reactions: The Barberson

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kral Kaybederse uyarlanacaksa eğer Çağatay Ulusoy daha iyi olurdu 😆
Kitabı bilmiyorum ama bu gelişmeler açıklandıktan sonra herkes Kıvanç tam olur demiş... :A

Kitabı 'Madalyonun İçi' bittikten sonra sipariş edeyim. Uyarlanırsa fikrimiz olsun. :F

• Güldürdün
Reactions: The Barberson