Kırmızı Oda'nın Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu! | TV8

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
9cbfkow.

Kırmızı Oda'nın yeni sezon tarihi belli oldu!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Başak Soysal'ın oturduğu, başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı dizi, 17 Eylül'den itibaren cuma akşamları izleyici ile buluşmaya devam edecek.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan dizinin yeni sezon ilk bölümlerinde Ayça Bingöl, İlayda Alişan, Nihal Yalçın ve Başak Daşman gibi ünlü isimler de yer alacak.

Kırmızı Oda, yeni sezonuyla 17 Eylül Cuma 20.00'de TV8'de!

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
bakalım yeni rakipler zirveden edebilecek mi

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Nihal Yalçın'ın karakteri biraz Alya'yı anımsatıyor

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Fragman güzel. Güçlü bir sezon olacağı belli yine ama tanıtımda Gülben'i de görmek isterdim. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Olmasa sezon finalinde neden göstersinler? :X
Masumlar'da hikayeyi ona göre hazırlayıp sonra Kırmızı Oda'yı devreye sokabilirler gibi geldi. Direkt ilk bölümden beklemiyorum açıkçası ama bu dizinin sürprizleri bitmez neden olmasın. :A

Bu arada yönetmen değişikliği olunca çekimler de ilk sezondakinden farklı geldi bilmem sen de hissettin mi. :A

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Masumlar'da hikayeyi ona göre hazırlayıp sonra Kırmızı Oda'yı devreye sokabilirler gibi geldi. Direkt ilk bölümden beklemiyorum açıkçası ama bu dizinin sürprizleri bitmez neden olmasın. :A

Bu arada yönetmen değişikliği olunca çekimler de ilk sezondakinden farklı geldi bilmem sen de hissettin mi. :A
Bölümün tamamını izleyince belli olur iyi mi olmuş kötü mü diye. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Cuma günlerinin sarsılmaz birincisi Arka Sokaklar ve yeni diziler bu dizimsi trajediye geçit vermeyecekler neyse ki. Zaten geçen sezonun sonlarında aldığı oranları almaya devam ederse Acun nafakaları ödeyemeyeceği için yılbaşından önce yol verecektir. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Bölümün tamamını izleyince belli olur iyi mi olmuş kötü mü diye. :A
Yok zaten iyi veya kötü anlamında demedim. Flashback sahnelerini çeken yönetmen hala dizide ama klinik sahnelerinde bariz farklılık var hayırlısı bakalım. :A

Cuma günlerinin sarsılmaz birincisi Arka Sokaklar ve yeni diziler bu dizimsi trajediye geçit vermeyecekler neyse ki. Zaten geçen sezonun sonlarında aldığı oranları almaya devam ederse Acun nafakaları ödeyemeyeceği için yılbaşından önce yol verecektir. :A
Rüyalar aleminden bir demet. :A Sarsılmaz birinci dediğin dizi sezon finalinde AB'de ilk 10'a girememişti. :A

sanrikent

Üye
Reaksiyon puanı
33
Puanı
29
ilayda yine mi 19 yaşında. bu kız bu hikayeyi daha önce oynamıştı ama.
ayça bingöl botoks mu yaptırmış. öyle bir geçer zamankideki doğallığı kaybolmuş.
nihal yalçın der susarım. sevdiğim oyuncuların hikayelerini izliyordum. geçen sezon melisayı izlemiştim. burcuda güzeldi. bu sezon nihal yalçını izlerim.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
O sarsılmaz birinciliğe nasipse İmkansız geliyor. :A

Bu arada ablasının aksine Berna kendisi aşırı zorluk yaşamamış biri gibi. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Yok zaten iyi veya kötü anlamında demedim. Flashback sahnelerini çeken yönetmen hala dizide ama klinik sahnelerinde bariz farklılık var hayırlısı bakalım. :A

Rüyalar aleminden bir demet. :A Sarsılmaz birinci dediğin dizi sezon finalinde AB'de ilk 10'a girememişti. :A
AB Türkiye'nin yüzde kaçını oluşturuyor? Biz Totalden konuşuyoruz. Hani AB'nin de içinde yer aldığı Total'den. :A
------

O sarsılmaz birinciliğe nasipse İmkansız geliyor. :A

Bu arada ablasının aksine Berna kendisi aşırı zorluk yaşamamış biri gibi. :A
Ne o yeni dizi ismi mi? :A

Berna'yı çıkarabilirsem ne dediğini anlayabileceğim sanırım. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
AB Türkiye'nin yüzde kaçını oluşturuyor? Biz Totalden konuşuyoruz. Hani AB'nin de içinde yer aldığı Total'den. :A
Total'i çok iyi olup da AB'si yerlerde sürünen hiçbir dizi uzun süre devam edemez ama AB'si iyi olup Total'i daha düşük olmasına rağmen devam edenler oluyor. Zira reklamverenler (yani bir dizinin devam etmesini sağlayan en büyük etmen) AB ve ABC'ye bakıyor bilmem anlatabildim mi. :A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Konuk oyuncular çok iyi.
Amma bu sezon nasıl reytingler alacak bilemiyorum. AB-de ama yine de en az 6-7 bandının üstünde alır.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
------

Ne o yeni dizi ismi mi? :A

Berna'yı çıkarabilirsem ne dediğini anlayabileceğim sanırım. :A
Kod adı, Hazal Kaya'cığımın Buğra Gülsoy ile başrolünü paylaştığı yeni dizi. :A

Onu sana söylemiştim aslında da alıntı yapınca iki cümle gibi oldu. :A Akrep'te Ferda'nın ilk bölümde tokatla ölen kardeşi Berna, Başak Daşman oluyor. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem