Kırmızı Oda'nın Yeni Senaristleri Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
5f5272e7554287190c2d98d2.jpg

TV8'in sevilen dizisi Kırmızı Oda'nın yeni senaristleri belli oldu.

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı yapımın senaristliğini üstlenen Banu Kiremitçi Bozkurt'un 2. sezonda yer almayacağı öğrenilmişti. Dizinin yeni senaristleri, daha önce 'Poyraz Karayel', 'Vatanım Sensin', 'Anne', 'Sen Çal Kapımı' gibi işlerin yazım ekibinde yer alan Melek Seven ve Deniz Gürlek oldu.

Kırmızı Oda, yeni bölümleriyle yakında TV8'de!

maxresdefault.jpg

E-YxMMDXEBcOvIW

E-YxMXGWEAQUUcM

• Güldürdün
Reactions: denizz19

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İşte Bu Benim Masalım'ı da yazmışlardı. :A

Hani senaristler değişmemişti, inanmıyordun. :A @Aserat

• Güldürdün
Reactions: denizz19

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Neyse ikisini izlemesem de 3 tane iyi iş yazmışlar, Anne'nin harikalığı 40km öteden belli zaten. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
@denizz19 a laf söylemezsin umarım artık. :A

Yerin dibine soktuğun SÇK senaristleri gelmiş haline iyice üzüldüm. :A
Laf söyleyen olmadı zaten tebrikler. :A

Ona bakarsan ben de Poyraz Karayel ve Vatanım Sensin senaristleri geldi derim olaya nereden baktığın önemli. :A

Bilmiyordum da o dizinin kötüleştiği bir zaman olmadı bence, başından sonuna kadar çok iyiydi. :A
İyiymiş o zaman sevindim. :A
------

Gülme komşuna, gelir başına. Geçmiş olsun. :A @Aserat
Fanlara göre senaryo yazan ve sosyal medyada millete hakaret eden Deniz Madanoğlu'ndan kat kat iyi oldukları kesin. :Z

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Laf söyleyen olmadı zaten tebrikler. :A

Ona bakarsan ben de Poyraz Karayel ve Vatanım Sensin senaristleri geldi derim olaya nereden baktığın önemli. :A

İyiymiş o zaman sevindim. :A
------

Fanlara göre senaryo yazan ve sosyal medyada millete hakaret eden Deniz Madanoğlu'ndan kat kat iyi oldukları kesin. :Z
Zaten diğer diziyi her ne kadar sevmesem de başarılı oldu. :A Çürükleri de dijital dizisi, Banu Kiremitçi Bozkurt'a yakın olacaklarını düşünüyorum. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Kime hakaret etmiş? İsmini B**sen diye sansürlediğin kişiye mi? :A
Yoo bildiğin diziyi izleyenlere. :A Öyle güzelim bir hikayenin içine eden senaristi savunmak insanın midesini kaldırmaz. :A
------

Zaten diğer diziyi her ne kadar sevmesem de başarılı oldu. :A Çürükleri de dijital dizisi, Banu Kiremitçi Bozkurt'a yakın olacaklarını düşünüyorum. :A
SÇK'yı da baştan yazmadılar sadece 2. sezon diye biliyorum. :A Neyse romantik komedi yazdılar diye düşman olacak değiliz sonuçta her senarist her türü yazar. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Yoo bildiğin diziyi izleyenlere. :A Öyle güzelim bir hikayenin içine eden senaristi savunmak insanın midesini kaldırmaz. :A
------

SÇK'yı da baştan yazmadılar sadece 2. sezon diye biliyorum. :A Neyse romantik komedi yazdılar diye düşman olacak değiliz sonuçta her senarist her türü yazar. :A
İzlediğim diziler hariç senaristlere hakim değilim ya. :A O zaman iyi şeyler diyemeyeceğim fanlar biz de final istiyoruz diyorlardı. :A

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Yeri gelmiş vasat işleri yazmışlar, yeri gelmiş kaliteli işleri yazmışlar. O yüzden sevinsem mi, üzülsem mi bilemedim. Ancak iyi düşünelim, iyi olsun. Senaryo Gülseren Budayıcıoğlu 'nun danışmanlığında yazılacağı için sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Geçmiş olsun @Aserat Sen Çal Kapımı ve Aleyna Tilki'nin dizisine uğrayandan hayır gelmez :A Ama Poyraz Karayel'i yazması umut ışığı olabilir senin için :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Yeri gelmiş vasat işleri yazmışlar, yeri gelmiş kaliteli işleri yazmışlar. O yüzden sevinsem mi, üzülsem mi bilemedim. Ancak iyi düşünelim, iyi olsun. Senaryo Gülseren Budayıcıoğlu 'nun danışmanlığında yazılacağı için sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum.
İyi düşün iyi düşün zaten senaryo boş olsa proje seçiminde titiz davranan oyuncular bu diziyi seçmezdi. Negatif enerji vermiyoruz ve merakla bekliyoruz. :Z

İzlediğim diziler hariç senaristlere hakim değilim ya. :A O zaman iyi şeyler diyemeyeceğim fanlar biz de final istiyoruz diyorlardı. :A
Ay o dizinin fanları çok uzun zamandır senaryonun kötü oluşundan dertli zaten bu ikiliye ilgisi yok gibi. :A Neyse orada olan orada kalır artık önümüze bakalım. :A

Geçmiş olsun @Aserat Sen Çal Kapımı ve Aleyna Tilki'nin dizisine uğrayandan hayır gelmez :A Ama Poyraz Karayel'i yazması umut ışığı olabilir senin için :A
Sorun yok gençlik işleri yazmaları kötü yapmaz. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İyi düşün iyi düşün zaten senaryo boş olsa proje seçiminde titiz davranan oyuncular bu diziyi seçmezdi. :A Negatif enerji vermiyoruz ve merakla bekliyoruz. :Z

Ay o dizinin fanları çok uzun zamandır senaryonun kötü oluşundan dertli zaten bu ikiliye ilgisi yok gibi. :A Neyse orada olan orada kalır artık önümüze bakalım. :A

O dizilere uğrayandan yine de kork derim :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
İyi düşün iyi düşün zaten senaryo boş olsa proje seçiminde titiz davranan oyuncular bu diziyi seçmezdi. Negatif enerji vermiyoruz ve merakla bekliyoruz. :Z

Bilmiyorum ben laf attığım zaman dediklerinden öyle dedim. :A Aynen, umut vadeden işleri de yani. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat