Kırmızı Oda'da Sadi'nin Gençliğini Kim Canlandıracak?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Baran-B%C3%B6l%C3%BCkba%C5%9F%C4%B1-kimdir-aslen-nerelidir-sevgilisi-kimdir-boyu-ka%C3%A7-hangi-ilde-ya%C5%9F%C4%B1yor-do%C4%9Fum-yeri-neresi.png

TV8'in sevilen dizisi Kırmızı Oda'ya yeni konuk!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı yapımda bu hafta itibariyle Sadi'nin (Erkan Petekkaya) gençlik dönemine geçiliyor. Karakterin gençliğine ise daha önce 'Adı Efsane', 'Vuslat', 'Öğrenci Evi' gibi projelerde yer alan Baran Bölükbaşı hayat verecek.

Kırmızı Oda, yeni bölümüyle Cuma 20.00'de TV8'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,566
Puanı
1,060
Oha ya resmen suyunu çıkarmışlar hikayenin. Sözde 5 bölümlük gelmişti 15 bölüm oldu.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Sadi'nin gençliğine geçilmesi güzel hatta bunun birkaç hafta önceden yapılması lazımdı. Oynayan çocuk aşırı yetenekliydi (ve bu diziden sonra önü bayağı açık bence) ama izleyiciler isyan etmeden hikayenin hızlanması iyi olacak. Gerçi bu çocuğa Ceren Moray'a laf soktuğundan beri biraz gıcığım ama Erkan Petekkaya'ya bile dayandıysak onu hayli hayli idare ederiz. :A

Oha ya resmen suyunu çıkarmışlar hikayenin. Sözde 5 bölümlük gelmişti 15 bölüm oldu.
Sen Son Yaz izliyorsun sana ne oluyor. :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,566
Puanı
1,060
Sadi'nin gençliğine geçilmesi güzel hatta bunun birkaç hafta önceden yapılması lazımdı. Oynayan çocuk aşırı yetenekliydi (ve bu diziden sonra önü bayağı açık bence) ama izleyiciler isyan etmeden hikayenin hızlanması iyi olacak. Gerçi bu çocuğa Ceren Moray'a laf soktuğundan beri biraz gıcığım ama Erkan Petekkaya'ya bile dayandıysak onu hayli hayli idare ederiz. :A

Sen Son Yaz izliyorsun sana ne oluyor. :A
Yazın tamamlayacağım için en doğal hakkım karışmak. :A

Kaanyldmr

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
1
Puanı
4
Baran-B%C3%B6l%C3%BCkba%C5%9F%C4%B1-kimdir-aslen-nerelidir-sevgilisi-kimdir-boyu-ka%C3%A7-hangi-ilde-ya%C5%9F%C4%B1yor-do%C4%9Fum-yeri-neresi.png

TV8'in sevilen dizisi Kırmızı Oda'ya yeni konuk!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı yapımda bu hafta itibariyle Sadi'nin (Erkan Petekkaya) gençlik dönemine geçiliyor. Karakterin gençliğine ise daha önce 'Adı Efsane', 'Vuslat', 'Öğrenci Evi' gibi projelerde yer alan Baran Bölükbaşı hayat verecek.

Kırmızı Oda, yeni bölümüyle Cuma 20.00'de TV8'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş
Sadi baydırdı artık :Z

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Sadi'nin gençliğini no-name bir isim oynar diye bekliyordum, malum dizimiz sektöre yeni oyuncu kazandırma konusunda da çok başarılı @Aserat . :Z Baran Bölükbaşı'da role çok yakışacaktır, gayet yetenekli bir oyuncu.

• Harika
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Sadi'nin gençliğini no-name bir isim oynar diye bekliyordum, malum dizimiz sektöre yeni oyuncu kazandırma konusunda da çok başarılı @Aserat . :Z Baran Bölükbaşı'da role çok yakışacaktır, gayet yetenekli bir oyuncu.
Aynen mesela Sadi'yi oynayan çocuk kapış kapış gider gelecek sezon. :A Kırmızı Oda farkı. :Z

Yazın tamamlayacağım için en doğal hakkım karışmak. :A
Hikaye zaten 5 bölümde bitecek gibi değilmiş niye öyle yapmışlar şaşırdım. :A Erkan Petekkaya yine sorun çıkarırsa diye temkinli davrandılar herhalde. :A

• Harika
Reactions: Cervantes

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,566
Puanı
1,060
Aynen mesela Sadi'yi oynayan çocuk kapış kapış gider gelecek sezon. :A Kırmızı Oda farkı. :Z

Hikaye zaten 5 bölümde bitecek gibi değilmiş niye öyle yapmışlar şaşırdım. :A Erkan Petekkaya yine sorun çıkarırsa diye temkinli davrandılar herhalde. :A
Aksine bitecekti hikaye, sevilince uzattılar sakız gibi. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sadi hikayesi bitmemiş mi daha ya, ben 29. bölüme geldim bitti sanıyordum demek sürüyor daha...

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Çok uzattılar bunun hikayesini bitirsinler artık