Kırmızı Oda'da Sürpriz Gelişme!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
s-dd72d1dfa1f5f2e8c17ffea79b99fc0831c17662.jpg

TV8'in sevilen dizisi Kırmızı Oda'da sürpriz gelişme!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı yapımda 46. bölümden beri konuk olarak yer alan Ayta Sözeri'nin, diziyle en başta 13 bölümlük bir anlaşma yaptığı fakat sonrasında anlaşmanın 39 bölüme uzatıldığı ortaya çıktı. Yani 12 bölümü geride bırakan başarılı oyuncunun dizideki yolculuğu, bir değişiklik olmadığı takdirde, sezon sonuna kadar devam edecek.

Armağan Çağlayan'ın 'Gör Beni' programının 100. bölümüne konuk olan şarkıcı, Binnur Kaya'yla çalışmak için "sanki konservatuardayım ve eğitim alıyormuşum gibi" ifadelerini kullanırken diziyi en başta yoğun konser programı nedeniyle kabul edemediğini ama sonradan çakışma olmaması gerekçesiyle kabul ettiğini ve teklifi kabul ettikten iki gün sonra sete çıktığını da belirtti.

Sözeri, hikayesiyle büyük beğeni toplayan Keklik karakteriyle ilgili şunları söyledi:
"Çok mutluyum. Keklik'te kendime ait bir şeyler buldum. Birçok insan profesyonel destek almayı inkar eder ama biz (LGBTİ+ topluluğu) çok fazla aldık çünkü kendimizin barışması gereken şeyler var. Biz kendimizle barışmazsak hayat devam etmiyor. Keklik de bütün kederini neşesinin altına saklayabilen bir kadın, o yüzden hoşuma gitti. Daha ilk bölümler hikayesi girmediği için önce bana "ya ben bütün herkesin derdi var, ben kakara kikiri gülüp eğleniyorum" gibi geliyordu ama muhakkak bir şey çıkacaktır altından diyordum. Şimdi ise senaryo geliyor ve çalışırken ağlıyorum çünkü bunları, daha beterini yaşayan kadınlar var."

Kırmızı Oda, yeni bölümleriyle 21 Ocak'tan itibaren her Cuma 20.00'de TV8'de!

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Yeni konulara geçmeleri gerekirken 39 a uzqtmak ne

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Büyük hata yaparlar eğer 39 bölüme uzatırlarsa. Bence bir konuk ortalama 8-13 bölüm falan olmalı en fazla. Ayrıca daha 27 bölüm ne anlatacaklar ki anlamıyorum.

• Beğendim
Reactions: cookies

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Dizi için hiç iyi olmaz. En son Sadi 'de böyle bir hata yapmışlardı , bunda da yaparlarsa büyük bir hata yapmış olurlar. Konukların hikâyeleri başta çok iyi ama uzayınca izleyiciyi sıkıyor. Delikanlı Sadi olaylayından ders almadılar demek ki .

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Yanlış karar. İlk başta kısa ve öz hikayeler vardı yeni kanla dizi reytinglerini katlıyordu. Konuk bölümleri arttıkça dizi kendi ayağına sıkıyordu. Görüyorum ki bu hatadan geri dönmeyecekler.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Oha 39 bölüm nedir, resmen ana kadroya almışlar, hikayesini nasıl uzatabilirler ki o kadar.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Büyük hata yaparlar eğer 39 bölüme uzatırlarsa. Bence bir konuk ortalama 8-13 bölüm falan olmalı en fazla. Ayrıca daha 27 bölüm ne anlatacaklar ki anlamıyorum.
Dizi için hiç iyi olmaz. En son Sadi 'de böyle bir hata yapmışlardı , bunda da yaparlarsa büyük bir hata yapmış olurlar. Konukların hikâyeleri başta çok iyi ama uzayınca izleyiciyi sıkıyor. Delikanlı Sadi olaylayından ders almadılar demek ki .
Bence kendisinin terapi sahneleri bir noktada biter. Çünkü sadece seanslarda görmüyoruz bir de Tuna'yla birlikte mizahi kısmı sağlıyor yani seans dışı devam ettirebilirler. :D

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Bence kendisinin terapi sahneleri bir noktada biter. Çünkü sadece seanslarda görmüyoruz bir de Tuna'yla birlikte mizahi kısmı sağlıyor yani seans dışı devam ettirebilirler. :D
Dediğin gibi seans dışı dizide göreceksek iyi , yoksa hikayesinin bu kadar uzaması anlamsız olur. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Gizmen and Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Dediğin gibi seans dışı dizide göreceksek iyi , yoksa hikayesinin bu kadar uzaması anlamsız olur. :A
Benimki sadece tahmin. :A Sadi'nin aksine Keklik'i uzun uzun görmek (hem oyuncu hem karakteri sevdiğim için) şahsen beni mutlu eder ama evet sürekli seansta olmamalı. :A

• Güldürdün
Reactions: Cervantes

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Geriye 27 bölüm kalıyor da Kırmızı Oda'nın 27 bölüm yayınlanacağının bile garantisi yok. :A Zaten 27 bölüm daha yayınlanması demek Temmuz'da da devam etmesi anlamına geliyor. (Takvimden baktım. :A )

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
O kadar bölüm seans olacağını hiç düşünmüyorum, geçen sezon bile Sadi'nin hikayesi izleyiciyi çok sıkmıştı ve olumsuz dönmüştü bu durum zaten. Hikayeler 8 bölüm civarında tamamlanabilir, uzatılması izleyici açısından sıkıcı bir hal alıyor.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Geriye 27 bölüm kalıyor da Kırmızı Oda'nın 27 bölüm yayınlanacağının bile garantisi yok. :A Zaten 27 bölüm daha yayınlanması demek Temmuz'da da devam etmesi anlamına geliyor. (Takvimden baktım. :A )
Özgür beyciğim yine geleceği görmüş, boşuna demiyoruz bu adam Türk televizyonculuğunu çözmüş diye… ✍🏻✍🏻✍🏻✍🏻✍🏻

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Özgür beyciğim yine geleceği görmüş, boşuna demiyoruz bu adam Türk televizyonculuğunu çözmüş diye… ✍🏻✍🏻✍🏻✍🏻✍🏻

Hahahah kaybettiğimiz savaş yok Sherlock beyciğim. :A

Bu haberden sonra değil 27, 7 bölümü bile göremedi. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061

Hahahah kaybettiğimiz savaş yok Sherlock beyciğim. :A

Bu haberden sonra değil 27, 7 bölümü bile göremedi. :A
Eski konuları uplatmak yasak yalnız. :A