'Kırmızı Oda'da Sürpriz Bir Değişiklik Daha! | TV8

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
9cbfkow.

'Kırmızı Oda'da sürpriz bir değişiklik daha!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı ve Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan dizinin yeni sezon çekimleri geçtiğimiz gün başlamıştı.

Sezona senarist değişikliği ile başlayan dizide bir kez daha yönetmen değişikliği yaşandı. Yönetmen koltuğunda oturan Benal Tairi yeni sezonda dizide görev almayacak. Tairi'nin yerine ise Başak Soysal (Halka, Yeni Hayat, Sihirli Annem) yönetmen koltuğuna oturacak.

mpb608u.

Kırmızı Oda, yeni sezonuyla yakında TV8'de!

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Halka dizisini izlemedim ama takip ettiğim kadarıyla yönetmenliğini çok iyi olan bir işti. Diziye hayırlı olsun, bence bu işin en önemli halkası hikayeleri. Yani izleyiciyi ekrana çekecek olan da geri plana atacak olan da hikayeleri. O nedenle senaryo ekibinin ayrı bir önemi olduğunu düşünüyorum. Yeni sezonda da izlemeye devam edeceğim, konuk seçimleri de iyi olur umarım. :)

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Yönetmen değişikliğinin kötü etki edeceğini düşünmüyorum. Gelen yönetmen de ayrıca iyiymiş zaten.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Benal Tairi'yle birlikte Ali Balcı da diziyi yönetiyordu yani iki yönetmenden biri değişmiş sadece. Yeni isim de önceki işlerinde pek fark yaratan biri olmamış ama hikayeler güzel olduğu sürece kimin çektiği pek de önemli değil. :A Tabii gönül ister Cem Karcı 1-2 bölüm çekse ama neyse.ss

Ta iki gün önce görmüştüm. :A Sen senaristi söyle. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yönetmen değişikliğinin duyurulduğu basın bülteninde paylaşılan kareler. Büyük ihtimalle yeni sezon kareleri, konuya eklendi.

9cbfkow.

mpb608u.

• Harika
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Setten gelen paylaşımlarda dizinin diğer yönetmeni de görünüyor her hafta izlediğim diziyle ilgili az çok bilgim vardır herhalde. :A Neyse dediğim gibi kimin yöneteceği fark etmez senaryo ve hikayeler güzel olsun kafi.

O değil de ManTun'u ne kadar özlemişim ya iki kare görmek bile yetti. :bhr:Doktorumun bronzluğu da ayrıca dikkat çekici. :A @Cervantes

• Harika
Reactions: Cervantes