Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben beğenmedim tanıtımı, gündüz kuşağı programı tanıtımı gibi olmuş. Finalde acele teaser göstermek yerine daha güzel bir tanıtımla başlangıç yapılabilirdi bence. :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hesap kapanmış. :A
Fav10 ailesi gücüüüüü. 😂😁👍👍👍
Aynen galiba giremiyorum :A
Hesap var ama korumalı yapmış. Bu da iyi. Yapacağı aptalca yorumları sadece 6 takipçisi görebilecek :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çok güzel olmuş bence ben çok sevdim. Çok farklı ve etkili bir dizi olacak gibi.

Fena durmuyor, ama çekimler başladıktan sonra yayınlanan fragmanlar net bir karar verdirir. Doğduğun Ev Kaderindir'de hastanın üzerinden gidiyorlardı, burada doktorun üzerinden gidecekler.

• Harika
Reactions: Gizmen

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ha bu arada Binnur Kaya'yı ne sebeple çirkin buluyor hadi buldun izleme o zaman bir de heykeltıraşmış sanatçının sanatçıya saygısı kalmamış sözde sanatçı bu

Saçma sapan hareketler işte, gereksizin biri... Kendisine bakmadan, ustalara laf ediyor.

• Harika
Reactions: slhttnmtl

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Ben tanıtımı beğendim, valla role çok yakışmış. :bhr:
Bir de inanılmaz zayıflamış ilk gördüğümde hafiften şok oldum. :eek: Bomba gibi geliyor. :Z

Hesap var ama korumalı yapmış. Bu da iyi. Yapacağı aptalca yorumları sadece 6 takipçisi görebilecek :A
Bu da bir şeydir ama ben bu virüsün Twitter'dan direkt silinmesini istiyorum siz yine de arada spam atın. :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Dosi and alperuz

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Fena durmuyor, ama çekimler başladıktan sonra yayınlanan fragmanlar net bir karar verdirir. Doğduğun Ev Kaderindir'de hastanın üzerinden gidiyorlardı, burada doktorun üzerinden gidecekler.
Kesinlikle çekimler başlayınca daha net bir fikire sahip oluruz. Ama farklı bir tarzı olduğu kesin.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Hayır :A Annalar ve Anneler'deki performans gibi bişey bekliyorum:X Ama yine de (düzenli olmasa da) izlerim gibi:Z
Of sen ne anlarsın soracağıma pişman ettin.ss Geçen seneki karakteri ona yakındı ama uyduruk bir dizi olduğu için tutmadı burada her açıdan daha iyi bir ekip var. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Of sen ne anlarsın soracağıma pişman ettin.ss Geçen seneki karakteri ona yakındı ama uyduruk bir dizi olduğu için tutmadı burada her açıdan daha iyi bir ekip var. :A
OGM işi değil mi ya(b) Tims-Ay yapım harici beni heycanlandıran yapım sade Medyapım o da kore uyarlamalari:A Tek temennim Binnur için...

Evet oradaki karakteri iyiydi ama dediğim gibi Binnur güzel oynadiğindan:X

• Güldürdün
Reactions: Aserat

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Ne kadar zayıflamış ya. İsmini demeseler tanımazdım. Diziden çok gündüz kuşağı gibi bir tanıtım olmuş. Umarım uzun süreli bir dizi olmaz. Kısa ve öz yapılırsa çok güzel olur.